Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit lehet azzal kezdeni, ha...

Mit lehet azzal kezdeni, ha kisebb az egyik szemem? Plasztikai műtét?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar, nem merek mások szemébe nézni és kontaklencsét hordani mert iszonyú ronda sztem :(

Fiú sem volt még :(


2010. márc. 2. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kisebb az egyik szemem, de csak fényképeken látszik.

És képzeld, akárkitől kérdeztem meg, nem látják!! Mások észre sem veszik. (én sem tudom, miért.)

2010. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek kisebb az egyik szeme. Ez azért van, mert nem vagyunk teljesen szimmetrikusak.

Általában azokat az arcokat tartjuk szépnek, akik majdnem teljesen szimmetrikus vonásúak. Nézd meg egy magaznban, hogy a sztárok sem azok. A fotómodellek arcát szinte minden esetben retusálják. SŐT, a szemből készített képeket nagyon sokszor egyszerűen a szebbenk ítélt arc-fél tükrözésével csinálják.


Plasztikai műtét előtt inkább ezt gondold át. Ha már képtelen vagy lemondani a műtétről, akkor először a pszichológust kéne megpróbálni.

2010. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudom, volt már minden, és nekem nem csak fényképeken látszik!

Az érdekel, ilyet vajon vállalnak-e a sebészek!

2010. márc. 2. 20:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Vállaják, ha műthető
2010. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden embernek van valami hibája.

Valaki kancsal.

Valakinek meg kétszínű a szeme.

Valakinek meg nincs jobb lába...

Hidd el, egy pasi nem azért fog nem szeretni, mert kisebb az egyik szemed.

2010. márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mintha a jobb szemem nem nyílni ki annyira mint a bal. Bár ez annyira minimális hogy egyáltalán nem lehet észrevenni csak ha sokáig nézegetem a tükörben akkor szokott feltünnö nekem. De nem is tudom mi lehet a megoldás, bár nem vészes..
2010. márc. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg Paris Hilton képeit.. lehet, hogy ő még rá is tesz. sztem szexi!

17lány

2010. nov. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám. Az egyik szemem kisebb mint a másik, ezt sminkkel lehet valahogy korrigálni?
2011. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

szia....ugyanez van velem:)) csak nekem még plusz az a baj, h a kisebb szememre nem látok...ehhez mit szólsz?? én sem merek mások szemébe nézni...tudom milyen rossz :(( én is akarok ellene tenni valamit...

13/L

2012. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Szia. Nkem is kisebb az egyik mint a másik :) Családom vette észre csak. Haveromék azt mondják ez komoly? Megnézik azta nem is vettük még észre. Nem észrevehető csak ha nagyon nagyon megnéznek. A fiúd nem emiatt fog nem szeretni. Az igazit a belső érdekli hidd el ;) Barátnőm azt mondta nkem, hogy annyira cuki meg különleges a szemem... na m1.. Pedig az enyém beteg is. Allergiás vagyok. Ovis koromba egy könyv sarkát belenyomták a szemembe.... Szóval semmi értelme semmilyen műtétnek. Fogadd el magad így ahogy vagy mert a barátod is így fogad majd el ahogy vagy. és Sztem 4 év után már biztos volt :) Vagy még van is ;) Barátkozz meg vele. Nkem is beteg a szemem tiszta sz@r és mindenki azt mondja, hogy annyira szép nagyok meg minden.... na m1. a lényeg, hogy ez sok emberrel van úgy látszik előző komik... na ne tegyél magaddal semmit... így vagy jó ahogy.
2014. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!