Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Körülbelül mennyibe kerül egy...

Körülbelül mennyibe kerül egy kozmetikai orrműtét, és hány éves kortól csináltatható meg?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és semmi problémám nincs, kivéve az orromat. teljesen eltorzítja az arcom.
2007. nov. 4. 16:57
 1/5 anonim válasza:
73%
Pár százezer, de ezt csak az orvos tudja megmondani pontosan.4- 500ezer körül, bár lehet attól is függ mit kell csinálni vele. 18 éves korig szülői beleegyezés kell szerintem
2007. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Én 2000-ben csináltattam Cegléden. 70e Ft volt. Persze a bp-i magánklinikákon biztos, hogy az előbb említett több százezer az igaz.
2008. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
én tegnap néztem végig az összes ilyen oldalt és pontosan 300 000- 400 000 az orrplasztika, de oda van irva mindegyik oldara hogy bizonyos esetekben nagyon nagyon eltérő leeht tehát, ha leeht egy kicsit ferde az orrod egy miliméterrel akkor leeht visszateszik neked 70-80ezerért is, de ha pedig olyan orrbol olyan orrot szeretnél amit nagyon nagyon nehéz megcsinálni, akkor leeht hogy 500-600 ezer is lehet.
2008. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ja bocs az elözö kérdésemből kihagytam hogy oda volt irva mindegyik oldalra hogy 20 év alatt nem érdemes még megcsináltatni mert addig az orr még válltozik, és ha te most megmüteted lehet hogy 4 év mulva teljesen másképp fog kinézni és akkor megint költhetsz egy csomot a műtétre, meg amit már kétszer műtenek...tudod...ha már muszály műteni akokr jobb ha csak egyszer, nemcsak a pénz miatt és a fájdalom miatt hanem nekem mindig michael jakson jut eszembe.
2008. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
12%
Én háromezerért vállalom az egészet a Keleti mellett a török kifőzdénél szamurájkarddal.
2008. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!