Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A zsirfagyasztasrol mi a...

A zsirfagyasztasrol mi a velemenyetek? Esetleg valaki volt mar ilyen kozmetikai beavatkozason? Ha igen, milyen eredmennyel?

Figyelt kérdés
2015. júl. 25. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm volt, semmit sem ér. Az egészséges étrend és a mozgás az, ami használ is.
2015. júl. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én rosszat olvastam róla,konkrétan kék-zöld foltok,gyulladás
2015. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!
2015. júl. 27. 18:25
 4/6 anonim válasza:

Ne ilyen hulyesegen ne tord a fejed. Eletmodtanacsadokent sok ember lefogyott mellettem, olyan is aki sok eve kinlodott. Ez a kovetkezo tipp reszemrol ami nekik segitett. Keruld az allati eredetu eteleket (husfelek, tej es tejtermek, tojas) a hozzaadott zsirokat olajokat, a finomitott eteleket mint feher kenyer.

Egyel sok gyumolcsot (nem hizlal), zoldseget, zoldeket mint spenot es egyeb zold level, burgonya, teljes kiorlesu gabona/kenyer. teszta is johet, kulonosen a kukorica teszta. Rizs, huvelyesek bab lencse. Minden ami noveny es lehetoleg teljes erteku. Annyit eszel amennyi jol esik NEM kell korlatozni az adagot. Egyel rendszeresen (reggel is). Igyal eleg folyadekot es aludj idoben eleget. Nem csak fogyni fogsz hanem egy csomo egeszsegugyi problematol is megszabadulsz. Olyan emberrol meg nem hallottam akinek ez nem hasznalt. Ja es mozogj, legalabb setalj vagy biciklizz.


Itt egy finom banan fagyi recept, angolul beszel de latod mit csinal es a vegeredmenyt is (vigyazz a nyalad el ne csorduljon): https://www.youtube.com/watch?v=pGQxgZL49_M

2015. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én voltam! Jók a tapasztalataim eddig.

Beszélgettem előtte a nővel, mesélte h a nyirokrendszer alacsony vagy túlzott működésétől is függ h sikeres e a kezelés vagy sem.. És hülyeség ha azt hisszük zabalunk -feltesszük a gépet-és modellek leszünk.

Nem tisztítja elég hatékonyan ki a szervezetből a zsirsejteket pl ha nem úszók folyadékot SOKAT

NEKEM MÁSNAPRA mar egyáltalán nem érzékeny a hasam amit kezetunk, reggel ehgyomorra megittam 6-kor fel liter langyos vizet, aztán kesobb tejes kávét is, most teazok 11 és meg egyszer nem voltam pisilni. Felszívja a szervezet-mert kell neki h működjön az a bizonyos folyamat

A nő azt mondta 3 heten belül láthatom majd csak az eredményt de azért segítsek rá helyesebb taplalkozassal és SOK folyadékkal. Nagyobb lesz az eredménye ezzel a kezeléssel.

Mellesleg az egy kezelés után 25% azonnali zsirszovet eltűnése csak kivételes esetekben van--nem minden esetben. Fontos h a nyirokrendszer egészséges legyen

Én nem bántam meg és semmi bajom ezzel, 3 hét múlva ha tudok mondani konkrétumot írok ide :)

Ha érdekel valakit hova voltam privátba szívesen megmondom :) .

2016. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Nagyon jó dolog tisztaszívből merem ajánlani és vannak szalonok, ahol árban is kedvezős az adott területtől zsírrétegtől és a vágyott alak eléréséhez megfelelő mennyislgű fejet kell választani. MEGÉRI!! 4,5 kilót fobgytam pedig azt mondták csak a cm fog változni, étkezésre figyelj oda egyébkont 5-ös válasz adónakigaza van az anyagcsere folyamatok befolyásolják a végeredményt! :)
2023. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!