Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hány éves kortól lehet felvarr...

Hány éves kortól lehet felvarratni a mellet?

Figyelt kérdés

15 éves leszek és megkeseríti az életem a mellem.Fogalmam sincs hogy miért löttyent meg ennyire,de ez most nem számít.Nem tudok futni mert fáj ahogy lötyög még melltartóban is,nem tudok hasra fordulni mert nagyon kellemetlen,jóformán semmit nem merek tőle csinálni mert nagyon félek hogy bámulnak,meglátják,nagyon szégyenlem és még fáj is ahogy lógnak.Lehajolni nem merek már,és még azt is megérzem ha álmomban elfordulok,és azok is velem változtatják az esési irányukat.Borzalmas élmény ez nekem.Állandóan takargatom magam,még nyáron is mert alapból utálom ha néznek.Ilyen mellel nem bírok meglenni.Anyám és a nénikém,mondta hogy varrassuk fel,de nem tudjuk hogy pontosan mikor lehet.

Nos?


2010. márc. 16. 22:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szülői engedéllyel talán már ilyenkor is, 18. életév után meg már akármikor.
2010. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Szülői engedéllyel?Biztos?
2010. márc. 16. 22:44
 3/29 anonim ***** válasza:
Nem, de nagy a valószínűsége. Am a google-n biztos lehet róla találni elég sok infót.
2010. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Jó,köszönöm.
2010. márc. 16. 22:56
 5/29 anonim ***** válasza:

Egy jó melltartó csodákra képes.

18 év alatt csak nagyon-nagyon indokolt esetben végeznek szépészeti beavatkozást.

Ja ,és természetesen nem TB támogatott a felvarrás!

2010. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod hogy a felvarrás elég sok heggel jár és ha nincs szerencséd( olyan a bőröd) akkor elég rondák maradhatnak a hegek?
2010. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Tudom hogy mivel jár,a nénikém is felvarratta mert neki is fájt már ahogy lógott.De neki nagyon jól begyógyult,már nincsenek hegek.

Szerintem eléggé indokolt,először is mint mondtam fáj,és mert ilyen mellet még kevésszer látott a plasztikai sebészet egy 14 évesnél...egy egyszerű felvarrás,nem kell több.

2010. márc. 17. 15:17
 8/29 anonim ***** válasza:
54%

A mell attól hogy lóg 100% hogy nem fáj

HA nagyon nagy akkor a súlytól fájhat, de Te csak megereszkedésről beszélsz.

Ha viszont túl nagy akkor nem elég a felvarrás akkor kisebbítés is kell.

2010. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Nincsennek hegek?

Max elhalványodtak, hiszen a hegek nem tünnek el

Miért nem beszéltek akkor az ő dokijával?Sokkal többre mennél vele mint itt velünk :)

2010. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Pénzetek van a műtétre?
2010. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!