Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Az igaz hogy ha 18ev alatt...

Az igaz hogy ha 18ev alatt vagyok es pszichologus ir papirt hogy nagy lelki problemam van a mellem merete miatt akkor 18ev alatt is csinalnak szilikont?

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
kérdező, rosszul tudod... nem pszichológus ír papírt, hanem pszichiáter, és nagyon komoly vizsgálatokon kell átesni. És ha engedélyezik is, akkor sem akkorát csinálnak, amekkorát te akarsz. Egyébként meg úgy tudom hogy csak azután indíthatod el a procedúrát, hogy már nem nőt többet, tehát 20-22 éves kor után. Nagyon kevés embernek csinálják meg a mellnövelést tb alapra.
2015. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nősz
2015. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor támogatnak bizonyos mellplasztikai műtéteket, ha funkcionális korrekcióról van szó, tehát a páciens egészsége forog veszélyben. Pl. nagy mellek kicsinyítése, ha gerincbántalmakat, hátfájást okoz .


A fejlődési rendellenességek miatti műtétet is finanszírozza a TB, ilyen lehetaz aszimmetrikus mell például, lógó csőmell, nagyon pici, abnormálisan fejletlen mellek és ha pszichés zavarokat okoz.


Viszont állami pszichiáter szakvéleménye kell, és nagyon indokolt esetben adják csak meg. Ha egy fiatal lánynak nincs önbizalma a kicsi mellétől, az nem indok önmagában.


Egy pszichiáter rezidens

2015. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan mint a tesi alóli felmentés...

Ugyan olyan kivizsgálást vont maga után mint pl. egy tűzeset esetén történő biztosítás kifizetésnél azért hogy a nyerészkedés kizárhassák. Ha meg a pszihiátert kéred meg hogy csináltassa meg nagyon pofára fogsz esni mert a praxisát kockáztatná vele:)

és ha meg is lenne akkor sem kapnál hiper szuper 400 köbcis melleket csepp alakba meg mit tudom én hanem egy olyat amit a biztosító áll és annak a lényege a minél olcsóbb megoldás:)

2015. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, egészséget veszélyeztető vagy korrekciós műtéteket támogat a tb, ahogy a 3. válaszoló is írta.
2015. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha lelki problémád van egy testrészed miatt, akkor nem a testrésszel van a baj, hanem a fejedben, tehát pszichológus kezelésére szorulsz, és nem szilikonmellekre.
2015. okt. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Aki gyerekszülés előtt csináltat műmelleket, az idióta. Már bocsánat, de a legnagyobb hülyeség szoptatás előtt.
2015. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hiaba megyek pszichologushoz ha naponta azt hallom hogy nem vagyok lany mer nincs mellem...fiunak hivnak
2015. okt. 25. 00:32
 9/15 anonim ***** válasza:
és téged érdekelnek az ilyen 0 érzelmi intelligenciával rendelkező, nyomorék tinédzser fszkalapok?
2015. okt. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én úgy tennék, mint aki meg se hallja, egy idő után feladják, mert már nem érdekes. Hidd el, ha szilikont rakatsz be akkor meg azért fognak piszkálni.. ha nem, akkor másért. aki akar talál okot.
2015. okt. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!