Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok ajánlani jó könyveket...

Tudnátok ajánlani jó könyveket ezekben a témákban: hogyan ismerjük meg önmagunkat, életvezetésről és hogy hogyan kezeljük a stresszt ( leginkább a vizsgaidőszakkal van problémám)?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos hogy túl jó irányban halad az életem, szeretnék ilyesmikről olvasni, hátha tudnának segíteni

Gondoltam arra is hogy el kellene mennem pszichológushoz, és egy szakértővel beszélgetni ilyenekről. Mit gondoltok erről?

Előre is köszönöm a válaszokat!

20/L



2015. máj. 28. 19:22
 1/2 A kérdező kommentje:
esetleg még önbizalom/magabiztosság növeléssel kapcsolatos könyvek is jöhetnek, talán az is segítene átvészelni a vizsgaidőszakokat, ha magabiztosabban állnék hozzá a dolgokhoz
2015. máj. 28. 19:25
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nagyon általános- nem ártana azonosítani egy általános problémát (pl. alacsony önbizalom- na ez már nagyjából egy konkrét terület), és arra fókuszálni.

Egy pár alkalmas tanácsadás is működhetne- tudnak relaxációs technikákat is tanítani neked a "szakértők".

Tanácsadó szakpszichológust lenne érdemes ezzel megkeresni.


Ha megvan a konkrét téma, akkor lehet tudok ajánlani könyvet :)

2015. máj. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!