Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megműttetnéd a szemhéjad, ha...

Megműttetnéd a szemhéjad, ha ilyen lenne?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, mindig is ilyen volt a szemem, úgynevezett hooded eyes-om van, illetve úgynevezett epithantic fold-om, amitől északi, talán kicsit ázsiaibb, szomorúbb, szigorúbb és idősebb beütésű kinézetem van.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Igazából eléggé zavar, régen csúfoltak is miatta, nem tudok rendesen sminkelni tőle, a belső szemzugom egyáltalán nem látszik, de egyrészt félek a műtéttől, másrészt a végeredménytől, hisz nem hiszem, hogy bármilyen módszerrel ki tudnám deríteni, hogy hogyan is néznék ki, mennyire gyógyulna a heg, ugye elég drága is egy ilyen műtét. Te megműttetnéd magad?



2016. jan. 20. 02:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én csak akkor műttetném meg, ha zavar pl a látásban! Sokaknak ilyen a szeme egyébként.


Nekem átlagos a formája,viszont mélyenülő és az miatt lóg már rá a bőr,szóval nekem lehet 40körül műttetnem kell muszájból.


Sminkelés szempontjából még jobb is az ilyen hooded+epis szem, mert a világos és csillámos színeket nagy felületre gyönyörűen fel lehet vinni, plusz szempillagöndörítővel és egy jó szempillaspirállal gyönyörűszép tekintetet lehet készíeni :)))


(amúgy 100körül már lehet vállalná orvos,ez gyakori műtétnek számít,1-1 kis vágást csinálnak,hamar gyógyul nagyon és meg sem látszik utána a heg!)

2016. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

itt egy videó:


bár idős nénit műtenek,a probléma hasonló, bőrt távolítanak el a szemhéjról


https://www.youtube.com/watch?v=_XU1BJaoEVE

2016. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Senkivok01 ***** válasza:
Sztem ne műtesd meg, nagyon jól néz ki:) egyébként... használj Double eyelid tape-t vagy ragasztót! nagyon jól működik!:) akkor a belső szemzugod is látszani fog:) de én mit nem adnék ilyen szemekért...
2016. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!