Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Elszúrt botox. Hogyan "bomlik...

Elszúrt botox. Hogyan "bomlik le" gyorsabban?

Figyelt kérdés
Nem volt jó napja a dokinak most, valahogy nem a szokásos a végeredmény - teljesen máshol van a szemöldököm, mint kellene. A vége valahogy felcsúszott, az orr felöli része meg le- elég gonosz tekintetet kaptam. :) Olyan, min Marcia Crossnak néha és Nicol Kidmannek többnyire. Plusz mandulaszemem lett és a szemem és szemöldököm közti rész is kisebb. 1) Aki járt már így: lehet ezt javítani? 2) Ha nem, hogyan gyorsíthatom fel a "botox" eltűnését? Nem szeretnék még 3-4 hónapig ezzel a fejjel közlekedni :) Köszi.
2016. ápr. 18. 14:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
31%

Egyetlen dolgot mondj már meg, de komolyan:

miért nem mész vissza panaszt tenni? MIÉRT???

2016. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
9-es: te meg a feltételezéseiddel és a "pofád" szóval és az egész irományoddal többet elárultál magadról, mint gondoltad. No comment.
2016. ápr. 18. 17:12
 13/25 A kérdező kommentje:

11-es. Mondott valaki olyat, hogy nem megyek vissza? Hát olyat, hogy visszamegyek?


NEM EZ VOLT A KÉRDÉS! A szépségtopicba kizárólag szöveget értelmezni képtelen lények járnak?

2016. ápr. 18. 17:13
 14/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem, de te annyira szórakoztató vagy, hogy nem lehet kibírni. :)
2016. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Hát, ha ettől áll fel a humorérzéked......... Nem zavar. :)


Hagyjuk. Erre most itt nem lesz válasz: hazaértek a b...at...lan frusztratyúkok :) További szépséges estét.

2016. ápr. 18. 17:33
 16/25 anonim ***** válasza:
68%
Azért mondják hogy menj vissza dokihoz mert ha nem akad senki aki hasonlóan járt itt, kell egy B terv, plusz attól hogy személyesen nem jártak így, kis józan paraszti észzel bele tudják képzelni magukat a helyzetbe és hogy mit tennének.
2016. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Mindenki megnyugtatására, aki azt hiszi, a kérdésemtől függ az orvos meglátogatása vagy sem:

Nyilván nem otthon fog megoldódni a probléma a konyhában. ;)


Most jobb?

Feldobtátok a napomat -pedig eléggé elszaródott. Köszönöm!

2016. ápr. 18. 17:47
 18/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó - érzem az igyekezetet a kommenteden, érzem! :)

Ha majd pótolja a tapasztalatot ebben a témában a józan paraszti ész meg a netes innen-onnan olvasás - eskü, nem írom hozzá, hogy TAPASZTALAT kell. :)

De hozzáírtam.


Sosem hittem volna, hogy egy egyszerű kérdéssel többetek szövegértelmezési és kotnyelességi frusztrájára sikerül rávilágítani. Így már volt értelme. :)

Bye.

2016. ápr. 18. 17:50
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

külföldi oldalon találtam választ, google fordítóval esetleg v szótárral remélem el tudod olvasni:


[link]


röviden az egyik megoldász, hogy vársz, a másik, hogy elmész újra és esetleg megint botoxot kapsz

2016. ápr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
90%
Itt nagyon primitív az emberek... Nem a kérdésre válaszoltok. Nekem még nem volt ilyen szerencsére, nem tudom.
2016. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!