Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a testvére sokkal sikeresebb és gazdagabb, mint ő?

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2016. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elmesélhetnéd...
2016. márc. 25. 17:37
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Igen. Az én 2 testvérem is nagyon gazdag. A bátyámra lehet mondani, hogy a "felső tízezerben van". Nővéremnek sem gond ha holnap venni kéne neki mondjuk egy 10 milliós autót.

De én nem irigykedem rájuk, mert ők maguk voltak jó helyen, jó időben. A nővérem sokat tanult, hogy az lehessen ami most. A bátyám jó befektetést csinált.

Én örülök a sikereinek. Bár mi szerintem ritka testvéri kapcsolatban vagyunk, mert sem a nővérem, sem a bátyám nem fordul el tőlem, mert én keveset keresek, önkormányzati lakásban élek. Segítenek, adnak mindig.(ha engedném, akkor állandó jelleggel pénzelnének) Így is rengeteg dolgot adnak, tesznek értem..

42/N

2016. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk relatív ez a sikeresség. én megtaláltam a helyem az életben. Szeretem a munkámat, a munkahelyemet stb igaz, hogy megfizethetnének jobban is, de így sincs miért panaszkodjak.


Tesóm meg nem találta itthon a helyét. Sok helyen dolgozott, de mindenhol egy idő után unatkozott és váltott. Mostanában utazgat és más országokban próbál szerencsét. Ahol most van, az úgy néz ki bevált nála.


Mondta egyszer, hogy irigyel, hogy milyen céltudatos vagyok, de ennyiben ki is merült ez.

2016. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Sikeresebb alatt mit értesz? Karriert?


A nővérem egy gazdag férfihoz ment feleségül. Van 4 gyerekük, otthon van velük (2 és 5 éves lányok, 7 éves iker fiúk), emellett tanul. Úgy tervezik, hogy idén nyit(nak) egy éttermet. Nagyon boldog és gazdag.

2016. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem panaszkodhatok. A nővérem jó pozícióban van, boldog párkapcsolatban, saját irodával,házzal, autóval. Én ezzel szemben egy szobatárssal osztozkodom és tömegközlekedéssel harmad annyi fizetéssel mint ő, de szeretem a munkám és majd idővel én is fentebb tudok lépni, ha megszorulnék biztos segítene. A mostani életvitelem tudom finanszírozni. Neki jobban bejött az élet, de meg is dolgozott érte kőkeményen. :)
2016. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, karrier szempontjából...
2016. márc. 25. 18:38
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen én vagyok a legfiatalabb és az összes testvérem sikeresebb nálam mind párkapcsolat mind karrier szempontjából. Nem sajnálom tőlük, mert nekik is volt rosszabb időszakuk. Ami viszont nagyon rosszul esik, hogy mindig éreztetik velem hogy ők többet értek el, és tisztában vagyok vele, hogy történjen, bármi rájuk soha nem számíthatok majd semmiben.
2016. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem gyógyszerész saját patikával én meg pedagógus vagyok. Amikor szükségem volt kölcsönre adott és én amint tudtam visszafizettem. A büszkeségem nem engedi, hogy pénzt fogadjak el.

Egyáltalán nem néz le és én is örülök a sikereinek. Ő jobban fizető szakmát választott, mint én.

2016. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van. Csak itt a testvérem testvére sikeresebb és gazdagabb. Magyarul ez én vagyok. Na mikor a testvérem, meg inkább a sógornőm !!! rájött hogy Ő szerintük én többre viszem attól kezdve megváltozott minden . Mert először ők álltak jobban anyagilag. Ők hamarabb vettek házat, használt kocsit. Addig nagyon jó volt a kapocs köztünk. Amikor ez úgy alakult hogy én jobban haladtam , szinte "megelőztem" őket , na ettől kezdve már látogatóba se jártak. Ma már nincs kapcsolat köztünk, a sógornőm ellenem uszította a bátyám. A bátyám mindíg egy papucs volt igy nem volt nehéz dolga a sógornőmnek. Pedig én még véletlenül se említettem vagy éreztettem volna hogy jobban telik nekünk. Ezt én a mai napig nem értem , de lehet nálam van a hiba.
2016. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!