Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás? Mi a vélemény...

Mellnagyobbítás? Mi a véleményetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az az igazság, hogy egyáltalán nem érzem magam "nőnek" a jelenlegi testemben. Nem érzem magam vonzónak, legalábbis meztelenül abszolút nem. Szeretek csinosabban öltözködni, adni a külsőmre, stb., szoktam is tetszeni a férfiaknak, de nekem akkor sincs önbizalmam, nem szeretem a testem. Elsősorban a melleimmel van problémám, túlságosan is kicsik, gyakorlatilag teljesen kislánynak érzem magam miattuk. Tudom, hogy a normális férfiak nem ezt nézik, hanem a belsőt is, ill. összességében a lányt, meg hogy külső tekintetében az arc is fontos (amivel nincs is probléma, szépnek szoktak tartani), de ettől függetlenül ÉN nem vagyok elégedett saját magammal, és ha nincs önbizalmam, akkor megette a fene. Azon gondolkodom, hogy esetleg megműttetném a melleimet, ha összejönne rá úgy a pénz. Ha nagyobbak, szebbek lennének, elégedettebb lennék a testemmel, nőisebbnek érezném magam és picivel több önbizalmam is lenne. Nem szeretnék sokkal nagyobbakat, csak formásabb, kerekebb melleket, amik egy picivel nagyobbak, ennyi. Szerintetek megérné? Vagy inkább maradjak a természetesnél, amit én nem igazán tudok elfogadni, ezért több gátlásom is van és még kevesebb önbizalmam? Akik esetleg már átestek mellplasztikán, megbánták? Valóban néhány éven belül újra meg kell csináltatni, ha egyszer már megműtettem? És nagyon feltűnő lett, hogy mű, szóval nem lett túl "művi" a látványa/tapintása?

Mit gondoltok erről? Segítsetek, kérlek!

Bocsánat a sok kérdésért, de nagyon érdekelnének a tapasztalatok is. Előre is nagyon szépen köszönöm a jóindulatú válaszokat, és szeretném leszögezni, hogy képet senkinek nem küldök. :)

20/L



2016. jún. 4. 14:03
1 2
 11/18 Zora242 ***** válasza:
Nem személyfüggő, még ha szeretik is úgy feltüntetni egyes klinikák! Tudod kell, hogy az általánosságban használt implantok ára hozzávetőleg egységes. Speciális felület, illetve forma ami esetleg drágíthatja a beavatkozást (+100-150e), de inkább az orvos vagy klinika nevét kell megfizetni. Ergo egy 650e ft-ot árért ugyanazt kaphatod, mint máshol 1.3m-ért. Úgy válassz hogy nézd meg a klinika eredményeit és ismerd meg az internet segítségével az orvos múltját.
2016. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Csináltasd meg ha gátlásaid vannak miatta,és ne hagyd magad lebeszélni :) Sok lánynak jót tett, és megbánni biztosan nem fogod. Onnantól új életed lesz, teljesen más leszel. Itt gyakorin nagyon ellene vannak, pedig még egyik se látott/fogott ilyet élőben. Nem kell megmagyaráznod vagy magyarázkodnod senkinek semmiért (mint fent is tetted) ha neked jobb lesz akkor vágj bele mert megéri :)
2016. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha nagyon zavar és ennyire befolyásol, valamint nem félsz a fájdalomtól és pénzed is van, akkor csináltatsd meg.

Mire vársz?

Vannak helyzetek, amikor az önbizalmon már tényleg nem lehet szép szavakkal meg hókuszpókusszal javítani, csak valós beavatkozással.

Bár nem nő vagyok, és mellnagyobbításom sem volt soha, volt más ami miatt szenvedtem eleget. Teljesen kicseréltek mióta megoldódott, sose bántam meg.

Hajrá!

2016. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon kedvesen leírtad a dolgokat, és igen, egyet értek Veled! Nekem is az volt a bajom, hogy nem voltak melleim, és igen, ez ENGEM zavart. Tudom, hogy a férjem így is szeretett (szeret most is), de Én nem voltam megelégedve. És belevágtam. Nem bántam meg! Nem, nem lettek nagy „dudáim”, de is ez volt a célom, de az önbizalmam megnőtt az óta, sokan (még a férjem is) azt mondták, hogy szinte kivirágoztam azóta, mindig csak mosolygok. Ja, és 2 gyermeket szültem azóta, nem volt semmilyen problémám soha. Én akartam a műtétet, az én pénzemből, és a szerencsém, hogy fantasztikus orvosom volt!!

Ne hidd, hogy az implantátum látszik! Igen, a médiában szeretik erre kiélezni a dolgot, viszont egy jó orvos pontosan tudja, hogy meddig mehet el, mi az, ami természetese, és az alkatnak megfelelő. Nálam, akik nem tudják, azok meg sem mondanák, mert nem feltűnő, teljesen természetes!

Én drukkolok Neked, első körben menj el egy konzultációra, ahol minden kérdésedre meg fogod kapni a választ. Ha gondolod, én Dr. Pór Ferencnél voltam, róla csak és kizárólag jót tudok mondani!


Sok sikert kívánok!!

2016. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#14: Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszod!!


Megkérdezhetem, hogy előtte mennyire voltak kicsik a melleid? Mert nekem tényleg nagyon-nagyon picik, és úgy hallottam, hogy minél kisebb a mell, annál inkább feltűnő a beavatkozás, hogy szilikon (de persze nem tudom, mennyire biztos forrás, ahol hallottam). Illetve az egész, mindent egybevetve konzultációval, stb. mennyibe került? Tudom, hogy személyre szabottak az árak, de azért egy körülbeli összeget szeretnék tudni. Amúgy most utánanéztem dr. Pór Ferencnek is, köszönöm szépen! :)

2016. jún. 21. 21:47
 16/18 A kérdező kommentje:
*konzultáció helyett kontrollvizsgálatot szerettem volna írni. A konzultáció láttam, hogy ingyenes.
2016. jún. 21. 21:52
 17/18 Scav ***** válasza:
32%

Nem ismerem annyira témát,de úgy tudom, ültetnek mellizom szövet alá és felé is. A mellizom felett jobban látszik, hogy mű, de a mellizom alatti kockázatosabb. Olvass utána.

De azt mondom, hogy ha már 0,5-1 milliót költenél mellműtétre, akkor nem pénz pár 10 ezer forint egy szexuálpszichológusra költeni előtte, mert lehet, hogy a gondolkodásodat megvilágítja annyira, hogy 180 fokot fordul veled a világ. Egy próbát megér.


És ne felejtsd el, hogy nagyon sok kis mellű, sőt, deszka csajnak van barátja, férje. Menj ki bármelyik strandra. És nem "lúzer" pasik vannak velük. Ebből kell kiindulni.

2016. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
De itt nem a pasiról, férjről, stb. van szó, félreérted. Tudom, hogy így is találhatnék magamnak párt, aki tudna ettől függetlenül szeretni és kívánni, sőt tudom, hogy sokaknak külön a kis mell jön be. A probléma itt az, hogy ÖNMAGAMNAK nem tetszik. Most bocsánat, hogy ezt így írom, de őszintén szólva ilyen téren teszek én másra! Itt arról van szó, hogy ÉN nem vagyok elégedett vele, és amíg nekem gondot okoz (pártól/férjtől, stb. függetlenül), addig akkor is probléma.
2016. jún. 23. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!