Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Menstruáció fülműtét alatt/után?

Menstruáció fülműtét alatt/után?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek konzultációra és ott is meg fogom kérdezni, meg nyilván fogják mondani, de gondoltam előtte itt is megkérdezem.

Fülműtét ideje alatt jól tudom, hogy nem lehet menstruálni, és a műtét után is 2 héttel nem lehet meg? Tehát a műtét időpontját a ciklushoz kell igazítani?


2016. jún. 21. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

nem értem mégis mi az összefüggés a kettő között

bocsi az off-ért, de tényleg kíváncsi vagyok

2016. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Korábban is lett volna már ilyen műtétem, vagy 10 évvel ezelőtt, csak végül nem lett belőle semmi, mert kifutottunk a nyárból, azóta meg most határoztam el magam újra, hogy akarom ezt a műtétet. Akkor 10 éve mondta ezt a doki, aki akkor csinálta volna... Azért sem sikerült azon a nyáron megcsinálni, mert nekem akkoriban jött meg először, és még nem állt be rendesen, össze-vissza jött meg, ezért tologatni kellett az időpontot, és végül vége lett a nyárnak, és nem akartam emiatt suliból hiányozni.

Nem tudom mi az összefüggés a kettő között, meg azóta eltelt 10 év, szóval lehet, hogy változott annyit az orvostudomány, hogy,már ez nem probléma...

2016. jún. 22. 07:43
 3/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem 4 éve volt fülműtétem, menstruáltam alatta, szóval szerintem nem kell igazítani a műtétet emiatt sehova. (Ez azóta változhatott, és akkor elnézésedet kérem.)

Drukkolok, hogy jól sikerüljön a műtét!

2016. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem is, hogy emiatt nem kell tologatni :)
2016. jún. 23. 19:21
 5/6 anonim válasza:
Nekem 30 éve volt fülplasztikám, kutya nem kérdezte hogy menstruálok e, sztem ez csak kényelmi kérdés... elvégre senki sem akar alul-felül vérezni...
2016. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
4éve volt fülműtétem,igaz nem plasztika,de nekem is elhaalasztották elsőre mert pont akkor jött meg. állítólag mensi alatt azért nem operálnak,mert sokkal vérzékenyebb az ember :)
2018. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!