Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrműtét gyógyulása?

Orrműtét gyógyulása?

Figyelt kérdés

Műtét előtt állok és lenne jó pár kérdésem.

- a műtét után mennyivel mertetek újra emberek közé menni?

- mikor vették le a kötéseket?

- mikorra ment le a duzzanat a szemedről, arcodról?

- mikor tudtatok újra autót vezetni?

- kb mikorra alakult ki a végleges korrigált forma?

Illetve ha van bármi olyan amit megemlítenél a gyógyulási folyamatban azt légyszi oszd meg velem. Köszönöm.


2016. jún. 28. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A duzzanat a műtét után kb 1,5 hét és szinte teljesen eltűnt, a foltok maradtak picit tovább olyan 10-12 nap mire azok is felszívódtak ami makacsabb volt azt azért még jó 1 hónap után is látható.

Az, hogy ki mennyire kerüli az emberi kontaktokat az egyénfüggő. A kötés és a bevérzés/duzzanat nem szép látvány de rólam mindenki tudta hogy kész szenvedés az életem az eredeti orrommal, szóval még mindig jobb a tudat hogy most talán csúnya és ijesztő de a végeredmény kárpótol. Én 2,5 hétig voltam otthon. A fájdalom.. Hát volt. Ebben semmi meglepő nincs szerintem. Cataflam és pár óra forgolódás éjszaka benne volt a pakliban.A duzzanatot sokkal nagyobbnak éreztem,mint amilyen volt folyamatosan tapogattam az arcomat nagyon furcsa érzés volt. De ez is természetesen idő kérdése.

A forma pedig 2 hónap után lett látványos de még a mai napig is érzem, hogy picit formálódik(14 hónapja csináltattam). Bár lehet hogy csak teljesen megszállottja lettem az orromnak :)

2016. jún. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! Megkérdezhetem, hogy az orrod melyik részét műtötték?
2016. jún. 29. 10:41
 3/5 anonim válasza:

Nekem kiskoromban volt. Életem legnagyobb hibája...

A műtéttel semmi gond nem volt 1 hét után teljesen új emver voltam... na ja.... előtte rengeteget ettem (gyerek fejjel az ember szeret) ám a műtét után semmi étvágyam nem volt. Minden falatot le kellett nyomni a torkomon kb. Aztán 2hónap alig evéssel 10kg szaladt fel rám. A műtét utàn 1 évvel 30+nál tartottam. Ott megállt és rengeteget szenvedtem hogy tudjak leadni belőlem.


Bocsi nem ijeszgetni akartalak. Csak személyes tapasztalat.

2016. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én másnap haza vezettem. Elvileg a giszlevétel után lehet, de engem nem zavart. Járkáltam gipsszel, engem nem zavart. 1 hét után vették le. Nem duzzadt fel, csak kicsit bezöldült, 1 hét alatt elmúlt. Decemberben volt, folyamatosan változik, szerintem már nem fog sokat. Mellesleg egyáltalán nem fájt, feszült, de ennyi. Orrot fujni nem tudtam spray nélkül hónapokig. Még most is használok sprayt.
2016. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Dr. Kárász műtotte mellesleg. 1, nagyon alacsony a fájdalomküszöböm, de abszolút enm fálj. mellműtétemnél majd' meghaltam az első 2 hétben. # 3, mitől híztál ha megkérdezhetem? gyógyszer? Vagy megnőtt az étvágyat? Életemben nem hallottam még ilyet. Mellesleg a hoxa fórumon sok infó van.
2016. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!