Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek mit kéne rajtam...

Szerintetek mit kéne rajtam változtatni?

Figyelt kérdés

Az arccsontomat kéne kiemelni, olyan szeretnék lenni, mint egy instagram sztár...egészen tökéletes.

U.i.: magamnak szeretnék megfelelni, nem másoknak, de szükségem van még véleményekre. A pattanásaim el fognak tűnni, csak most van


2016. júl. 15. 13:31
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Hogy kell képet csatolni?
2016. júl. 15. 13:33
 2/25 anonim ***** válasza:

kepfeltoltes.hu

Feltöltöd majd alul a linket idemásolod

2016. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2016. júl. 15. 13:43
 4/25 anonim ***** válasza:

Wow! Szerintem semmit, nagyon szép vagy :o

Ne akarj olyan lenni mint egy insta sztár, van olyan ismerősöm, valóságban fele olyan szép mint te, csak meg kell tanulni pózolni, előnyösen tartani a kamerát, jó filtereket berakni stb.

2016. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 én nem annyira vagyok elégedett... direkt valami előnyősebb képet csatoltam, hogy ne álmodjon senki rosszat
2016. júl. 15. 13:53
 6/25 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nagyon szép csajszi vagy, kár lenne elcsúfítani az arcod.


(az a száj... csókra csábít :) )

2016. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Természetesen nem arra gondoltam hogy mindenem mű lenne, hanem finoman kiemelni egy-egy részt. Nem olyan lány vagyok aki többre tartja a szépséget,mint az eszességet, naponta olvasok, mindig könyv van a kezemben, akárhova megyek, persze olvasok is belőle :D
2016. júl. 15. 13:57
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szemöldökcsipesz+photoshop.
2016. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#8 semmi baj a szemöldökömmel, nem tudom hogy ez honnan jött (gondolom onnan hogy nincsen kihúzva...). Ha nem tudsz normálisan reagálni a kérdésre, kérlek ne is reagálj. Nem hiszem, hogy nem értetted, hogy nem az inetneten szeretnék jól kinézni, hanem élőben!
2016. júl. 15. 14:25
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bozontosnak tűnik, de lehet, hogy csak sz@r kép. Arra pedig tényleg nincs ötletem, hogy tudnál élőben is jól kinézni.
2016. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!