Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok/nők! Van itt olyan aki...

Lányok/nők! Van itt olyan aki megplasztikaztatta a kisajkait? Válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy sajnos genetikailag nagyon kilognak a kisajkaim. Namost ez bikiniben vagy egy feszesebb nadrágban elég zavaró. Illetve bár 18 vagyok, olyan kisebbségi komplexusom van emiatt, hogy igy nem merek lefeküdni a barátommal, de az okát sem merem elmondani, szoval kesz röhej az egész. Lényegében azt szeretnem kérdezni, hogy ti hol csinaltattatok a műtétet? Meg vagytok elégedve az eredménnyel? Illetve mennyibe került? A valasz akar privátban is jöhet. :)A 'nincs ezzel semmi baj' és 'fogadd el önmagadat' jellegű válaszokat kerlek mellőzzétek, mert semmi bajom a testemmel alapjáraton ez az egy pont ami zavar, es nem akarom, hogy esetleg ramenjen a kapcsolatom. Köszönöm szépen a válaszokat!



2016. okt. 15. 09:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%
A pasik többségét nem zavarja ,sőt sokan kedvelik, ne aggódj emiatt, én is sokat filóztam ezen 16-18 évesen, de az idő és a tapasztalat mindent megoldott, nem érdekelte őket ami engem odalenn zavart, így aztán szépen felfogtam akár el is engedhetném magam és élvezhetném a velük való együttlétet....
2016. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon sokféle kinézetű női altest van, el sem hinnéd. Nézegesd meg a neten és biztos rájössz, a tiéd nem is olyan vészes. Általában a nők jobban félnek mit szólnak a pasik hozzá, nekik meg szerintem ez mindegy. Fogadd el és ne közöld előre a pasiddal, hogy szerinted valami gáz van a tiéddel. Hidd el, neki tetszeni fog :-)
2016. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
54%

Szia!


Egyrészt, egyetértek azzal, hogy inkább arra mehet rá a kapcsolat, ha a háta mögött ilyet teszel, plusz, a nők szerintem felének ilyen a biológiája, mint ahogy a férfiak is baromi különbözőek (ott is), és tőlük sem várhatja el senki, hogy pont olyanok legyenek, mint a pasi a netes képről...


Másrészt, nekem volt már plasztikai műtétem, kettő is. Nem azért, mert utáltam magam valamit, hanem mert kétszer is sikerült véletlenül szétvágnom a kezem. Mindkét alkalommal szépen rendbe hozták, amit kellett, a kezem műkszik, csak éppen maradtak olyan részek, amik idegkárosodás miatt (mivel szétvagdosták...) érzéketlen. A tested bármely részén elég idegen és rossz érzés ez, de hogy pont ott lent járj így... azt te sem akarhatod. :)


25/L

2017. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!