Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Volt valaki aki megbánta hogy...

Volt valaki aki megbánta hogy szilikon ciciket csinaltatott?

Figyelt kérdés
Most készülök a műtétre, akár oriviben is szívesen olvasok tapasztalatokat
2016. nov. 8. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem, de két közeli barátnőm igen.

Megbánták mindketten.

Mindkettőjüknél volt utána komplikáció.

Az egyiknek rendkívül mű lett. Konkrétan annyit lehet azóta látni a nőből, hogy két nagy műmell. Sokszor mondja, hogy bárcsak sose csináltatta volna meg, mert azóta mindenki ezt veszi csak észre rajta. Sokkal nehezebb öltözködnie is. Sok minden van, amit már nem húzhat fel, mert nagyon közönségesen néz ki benne.

A másik nagy hülyeséget csinált. Szülés előtt közvetlenül csináltatta meg, úgy, hogy tudja is, hogy hamarosan gyereket szeretne. A szülés előtt szép volt neki. Nem volt túl nagy, túl mű. Legalábbis ruhában, mert bikiniben neki is nagyon látszott, hogy mű. Viszont a szülés alatt nagyon megnőtt a melle. És most lógós.

2016. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyilván akinek van szépérzéke és mű hatása van az megbánja... akinek nincs és az a lényeg hogy nagy legyen de olyan mint 2 dinnye tálcán az nem fogja.


Van kifejezetten szép természetesre megcsinált mell pl sarka katának, de van csúnya is ami megtartja magát mindig.


Ha lehet csepp alakút tetess be szerintem

2016. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én most csináltattam 1 hete kisebbet mint volt de nem bántam meg.egyeltalán nem mü kinézetü .Szerintem a méretválasztással volt a vaj meg az időzitéssel
2016. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!