Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegyet (arcról) plasztikai...

Anyajegyet (arcról) plasztikai sebészeti úton vagy lézeres eltávolítással érdemesebb eltüntetni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt az arcomon, én plasztikai sebészeti úton távolítattam el

télen szedettem le, most már a helye sem látszik:)

(de komolyan, még heg sincs)


remélem hasznos voltam:)

2010. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

barátnőmnek volt egy jó nagy anyajegye pont az arca közepén, neki leégették lézerrel.

teljesen fájdalommentes volt, és már semmi sem látszik belőle!

ezek szerint mind a 2 módszer jó, ha szakszerűen végzik!!

2010. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Plasztikai sebészeti úton való eltávolítás mibe kerül?
2010. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igazából a plasztikai sebészek is jó munkát végeznek de végülis nekik nem(teljesen) ez a szakterületük. Szerintem a lézert válaszd.
2010. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt nekiesel az anyajegyednek, kérd ki a barátaid és ismerőseid tanácsát. Lehet, hogy az anyajegyed nem is szépséghiba, hanem épp ellenkezőleg, sokkal vonzóbbá tesz téged. Hallottad azt a kifejezést, hogy szépségflastrom, angolul beauty spot? Van, aki éppenséggel mesterséges, gyakran tetovált anyajegyet csináltat az arcára és ezzel arat sikereket a fiúknál!
2010. máj. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!