Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ti kiadnátok 470. 000 forintot...

Ti kiadnátok 470. 000 forintot orrműtétre?

Figyelt kérdés

Képzeljétek el,hogy csinos,fiatal lányok vagytok,akiért sok pasi bolondul,talán egyetlen szépséghibátok a viszonylag hosszú,hegyes,púpos orrotok.Ezzel sosem tudtatok megbékélni és elrejteni sem lehet,mert az arcod közepén van és ront az összképen...470.000 forintért luxuskörnyezetben,profi doki műtene meg.Nekem nem kérdés,hogy megéri,mert egész életemben zavart,bár pár hónapot spórolnom kell rá.Ilyen esetben ti is megtennétek?

20L



2016. dec. 20. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ha pár honap sporolással meglenne, persze
2016. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
igen
2016. dec. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha csúnya görbe orrom lenne, ami valszeg zavarna, akkor igen, megcsináltatnám. A luxuskörnyezet mondjuk pont nem érdekel, azért mert egy napot fekszek bent, csak a végeredmény legyen olya, mint amire vágynék.


Én 3as ikrekkel lettem terhes 25 évesen, hatalmasra nőlt velük a pocim, és hálistennek mindhárman jó súllyal is születtek. Viszont utana ugyan sikerült visszanyerni az alakom, a csúnya kinyúlt striás hasam megmaradt, és habár imádtam úszni, utána nem mertem levetkőzni se strandon, se uszodaba menni, szal én is megcsináltattam, és nem bántam meg. Nincs ebben semmi ciki, vagy elitélendő szerintem.

2016. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Metionin ***** válasza:

Ha telne rá és szükségét érezném, igen, megcsináltatnám. Miért szenvednék egy olyan dolog miatt, amiről nem tehetek, mert így születtem de műtéttel megoldható?

Szerintem ha van ilyenre lehetőség, felesleges szenvedni a csúnya orr, elálló fül, stb. miatt. Ezek nem egy kategóriába esnek a labda méretű szilikonmellel meg a fenékplasztikával, ajakfeltöltéssel és társaikkal, bár azokat is teljesen magánügy, hogy ki és miért csináltat.

2016. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hát gondolom, rólad van szó. írod, hogy sok pasi bolondul utánad még így is, szerintem akkor annyira vészes nem lehet. de ha tényleg nagyon csúnya lenne és nagyon zavarna és anyagilag megengedhetném.. akkor talán. viszont az már nem te leszel. az nem a te tested, hanem valami mesterséges, amit rádtettek. engem ez taszítana.
2016. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen. N22
2016. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%

Nem,21/n

Nekem tetszenek a nagy orrú emberek. Biztos jo nagy görög orrod van,szerintem nekem tetszene. Ne rontsd el. Így vagy TE. Lehet,hogy ez a te jellegzetességed,ez tesz téged egyedivé. Ne akard átalakítani:(

2016. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

És akkor minden szóbajöhető férjnek-apajelöltnek elsőre bevallod, hogy te nem is olyan vagy, mint amit lát, hanem számítson rá, hogy a gyerekeiteknek olyan orra lesz, mint neked volt?

Mert ha nem, akkor csalni fogsz. Én ezért nem műttetném meg. Nem pénzkérdés. Csak a probléma elodázása.


Úgy vagyok vele, hogy ha ezt örököltem, jó lesz az nekem is. Más lenne, ha valami baleset érne, és mondjuk elferdülne, vagy ilyesmi.

2016. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8 nyilván nem titkolnám,fontos az őszinteség,plusz régi képeken úgyis látszódna.Különben meg,nem mások miatt csinálom meg,hanem magam miatt :) Köszi a válaszokat!
2016. dec. 27. 07:27
 10/17 anonim válasza:
17%
Hogyha prosti lennék, és havonta keresném a millákat, akkor igen. (Vajon te mit dolgozhatsz?)
2017. jan. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!