Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerülne, ha teljesen...

Mennyibe kerülne, ha teljesen átplasztikáztatnám az arcomat?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen arcot akarok


2010. máj. 5. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Az agyaddal kéne elöbb valamit csinálni!
2010. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan szép az a csaj. Te meg hülye vagy. Amúgy sokba, nagyon NAGYON sokba kerülne.
2010. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
egy profi sminkkessel, egy jó fotóssal egy átlag alatti csajból is lehet bombázót csinálni
2010. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sokba.Attól függ,mennyire tér el az arcod az övétől.Egy orrplasztika kb.30-500ezer Ft,fülplasztika kb.200ezer,komplett arcplasztika kb.500-650ezer Ft,szemhéj plasztika kb.180-250ezer Ft,plusz ajakfeltöltés 40-200ezerig
2010. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az orrplasztikánál lehagytam egy 0-át.
2010. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

juj.

Teljesen?

Attól függ.lehet százezrekbe...: D

Attól is függ,hogy ki csinálja.

Szerintem itt senki sem tud konkrét árat mondani,menj el ahol megszeretnéd csináltatni és érdeklődj.

Amúgy nagyon szép az a lány,de az biztos,hogy 1 óráig sminkelték meg szerkesztették a fotósok. : )

A természetes szépség a szép. Én még a sminkelést sem tartom helyesnek...vagyis inkább az 1 kg sminket..lehet egy pici.: D De ez csak az én véleményem.

2010. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igazából milliókba kerülne és nem is egybe,ha nem egy hentessel csináltatod.
2010. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Több milla, és valószínű az évek múlásával többször is kés alá kéne feküdnöd

ÉS persze benne van a pakliban egy-két szövödmény is

2010. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

egyet értek az 1.-vel.

Ha elkezded magad plasztikáztatni, NINCS megállás.

Utána mell plasztikát akarsz, fenékplasztikát stb.

személy szerint : ez egy nem normális dolog!

2010. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vanessa Hudgens tényleg szép, de te tényleg elmebeteg vagy, ha teljesen úgy akarsz kinézni, mint ő.Ha rád 6-8 kg smink lenne kenve, jó fotósod lenne és jól lennél beállítva + még a fény is előnyösen esne rád, sőt, utána még photoshoppal (vagy más szerkesztő programmal) meg is lenne igazítva az arcod, akkor te is olyan jól néznél ki, mint ő ezen a képen.És véleményem szerint nem érdemes átplasztikáztatnod az arcodat, mert:

1.Az nem lenne természetes, hiszen Isten nem olyannak teremtett.

2.Mindenki a saját bőrében a legszebb.

3.Miért akarsz pont úgy kinézni, mint ő?Miért akarsz egy jött-ment sztár hasonmása lenni?Miért akarsz olyanba belevágni, amit valószínűleg később örök életedben bánni fogsz?

4.Nem lenne egyedi, hiszen olyan lennél, mint egy klón.

5.Valószínűleg ha egyszer elkezdenéd, minden éveben 2-3 ilyen műtétben lenne részed, és soha nem lenne vége.

6.Fennáll az esély akármilyen szövődményre.

7.Többmillió Ft-ot fizetsz, csak azért, hogy tönkrecs*sszék a fejedet?

8.Nem 100%, hogy normálisan gyógyulna be a műtét, és lehet, hogy hges lenne az arcod örökre.

9.Felesleges ezt a műtétet megcsináltatnod, mert 100%-ig úgyse néznél ki úgy, mint Vanessa Hudgens (a csontjaidat nem tudják olyanná formálni).

10.Hülyeség.

Mellesleg bocs, hogy regényt írtam...:'D

2010. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!