Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek feltoltessem a...

Szerintetek feltoltessem a szamat?

Figyelt kérdés

Szeretnek dusabb ajkakat, szerintetek erdemes megcsinaltatnom? Hyaluronsavas ajakfeltoltesre gondoltam ami kb 6-8honapig tartos. Mivel alapbol nem vekony azert a szam, csak kis korrekciot szeretnek, nem kell sok anyagot befecskendeznie az orvosnak, igy talan az ara is baratibb lenne. Ti mit gondoltok?

[link]

UI: a kepen kicsit asszimetrikusnak nez ki, az csak azert van mert nem pont szembol lett fenykepezve


2017. febr. 6. 19:19
1 2
 11/17 anonim válasza:
Dörzsöld meg óvatosan fogkefével az ajkaid ha dúsabb hatást akarsz, ne feltöltesd... És ha rosszul sül el?
2017. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Minek? Már így is nagy virsliszád van, hova akarod ezt még töltetni...
2017. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Inkább az agyadat kellene töltetned, bár úgy nehéz, hogy nincsen.
2017. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ne töltesd fel! Nekem is eszemben volt, nekem ennél vékonyabb szám van, de utána úgy fognak rám nézni mint egy utolsó k......-ra... a te ajkad nagyon szép
2017. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nehogy feltöltesd!!!!!!! Már rég nem divat a virsli száj..........
2017. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ellene a plasztikai műtéteknek, sőt, én magam is műtött vagyok. Mellplasztikám volt.

De én a kevesebb több elvet vallom. Fejlődési rendellenességem volt, és nem nagy melleket akartam csak szép formásakat, de a lehető legtermészetesebb módon. Pici implantátummal, felvarással, szövetátalakítással meg is kaptam a vágyott természetes formájú melleket.


Ezt csak azért mesélem, hogy lásd nem csak a levegőbe beszélek. De a te szádhoz kár lenne hozzányúlni! Szép dús szád van, még a felső ajkad is. Ami azt illeti én már erről is azt gondoltam volna, hogy már töltöttek rá. De lehet hogy a kép kedvéért nagyon csücsörítesz és ez téveszt meg. De a lényeg, hogy ha erre rátöltenek akkor bizony minden lesz csak természetes nem.


Szerintem engedd el ezt a dolgot, nagyon szép most is!

2017. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szép a szád így is, én a helyedben tuti másra költeném a pénzt.
2017. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!