Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hegkorrekciós műtét?

Hegkorrekciós műtét?

Figyelt kérdés

3 éve a szemöldököm felől levetettem egy anyajegyet, ami után maradt egy heg, meg egy dudor is a heg mellett. A dudornak nem kéne ott lennie, szerintem rosszul lett elvarrva, vagy nem tudom. Lehetséges valamilyen lézeres, vagy akármilyen kezeléssel ezt a dudort ha nem is teljesen eltüntetni, de kicsit javítani rajta?

Köszi a válaszokat!



2017. márc. 7. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebész ki tudja venni, és olyan tűvel, cérnával (nem tudom, mi a hivatalos neve) összevarrni, hogy ne maradjon nyoma. Sajnos én is így jártam, több anyajegyet vettek le, kettő csúnyán behegesedett, természetesen a jól látható helyen lévők :-(
2017. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszod! :)

Te utána megcsináltattad plasztikai sebésszel? Én félek az újabb műtéttől, mi van ha ennél is rosszabb lesz.

2017. márc. 7. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, még gyűjtöm a lelkierőt. Meg azt mondják, alig látszik, csak én csinálok ügyet belőle. Egy ismerősöm csináltatott hegkorrekciót az arcán, tényleg szinte semmi nem látszik.
2017. márc. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!