Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fel szeretném varratni a mellem?

Fel szeretném varratni a mellem?

Figyelt kérdés

Mikor elkezdett novekedni a mellem nagyon hamar hatalmasra nőt koromhoz képest. Ezért azonnal meg ereszkedett. Sokszor zavar es fáj tölle a hátam. Nem tudok miatta sosem olyan ruhát felvenni ami tetszik mert lóg.

A kérdésem az lenne hogy olvastam rolla, hogy van olyan lehetőség hogy egészségügyi okokból kevesebbet kellene fizetnem a plasztikai sebésznek.

A kérdésem hogy ezt a papirt Hogyan csináltathatom meg? Illetve van e egyáltalán rá esély.. Most 18 éves vagyok és anyagilag nem állok jol mivel külön élek sulizok és dolgozom melette.



2017. ápr. 19. 01:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%
100/E és nem fáj!
2017. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%

Nekem is nagy mellem van, ahogy öregszem, egyre jobban lóg :-( Jelenleg 85F.

Mindig sportoltam (de nem versenyszerűen, heti 2 alkalom kb.), és sosem fájt a hátam. És mindig jó minőségű, jó tartású melltartókat hordtam. Bőven 40 éves kor felett kezdtek csak enyhe hátproblémáim lenni, akkor kezdtem jobban odafigyelni. Ehhez hozzájárul az ülőmunka is. Rendszeres mozgás, úszás, időnként gerinctorna. Havonta járok csontkovácshoz.

Szerintem a hátproblémákat ebben a korban inkább valami kezdődő gerincsérv, stb. okozza. Vagy simán csak valami berögzült rossz ülésmód, esetleg kényelmetlen (túl puha) ágy, stb. Ki kellene vizsgáltatnod.

2017. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%

Úgy látom, teljesen értelmetlen neked válaszolgatni, aki nem támogat a műtétben lepontozod. Pedig nem az a megoldás, hogy punnyadsz továbbra is, sajnáltatod magad és várod, hogy valami műtét csodát tegyen.

Egy műtét igen kemény dolog, nekem volt már más jellegű, egy baleset miatt. Nézegess fórumokat, akinek volt ilyen műtéte, mindig maradnak vissza kellemetlenségek...

Tanulj meg az alkatodnak megfelelően öltözködni, gondold át az életmódodat. Biztos van más megoldás.

2017. ápr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítő válaszok.

Most pénteken megyek konzultációra csak előtte tisztában szerettem volna lenni pár kérdéssel kapcsolatban.

Akik meg csak sértegetni tudnak azoknak üzenem ez nem az a hely ahol a munka és a család beléd vetett idegeit le adhatod.

Ha nem tudsz segíteni akkor ne szolj hozzá. Nincs szükségem a tudálékos mindenbe csak rosszat látó emberek degradálására. Köszönöm

2017. ápr. 19. 11:36
 15/16 anonim ***** válasza:
11%

Tudod mit kérdező? Te inkább agysebészhez, hogy kidobja azt a maradék barázdálatlan agyadat, vagy pszichológushoz menj el!

Előtted lévő IS csak segített, te meg már hogy beszélsz vele?! Húzz a francba! És csapasd fel a melled :D

2017. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hu de vicces voltal..
2017. ápr. 21. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!