Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van itthon egy csomó csirke...

Van itthon egy csomó csirke mellem mit csináljak belőle? Ti mit főztök a hétvégére?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 08:29
 1/7 anonim válasza:
Sajtos , tejszínes csirkemellet, tört burgonyával. Mi töltött csirkecombot csinálunk. :-)
2009. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi sajtos-besameles csirkemellet csinálunk, párolt szilvával:D
2009. szept. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bibi05 ***** válasza:
Ma tojás leves, tepszis krumpli lesz. Holnap nem tudom. Talán rántott pulyka mell vagy megtöltöm valamivel.
2009. szept. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kiránthatod, vagy tedd gyorspácba, utána pedig grillezheted, lehet párizsiasan is. Vagy pedig tepsiben őszibarackos, sajtos csirkemellet. Csíkokra vágva, megsütve, édes savanyú mártással is készítheted, számtalan recept van fent neten is róla. Én holnap tejszines, spenótos csirkemellet csinálok és pennét főzök ki hozzá.
2009. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én tegnap csirkemellkrém levest csináltam csirkemellből, és eszméletlen finom lett.

A recept (2-3 személyre): 2 közepes hagymát kevés olajon üvegesre párolunk, majd beletesszük a 30-40 deka apróra felkockázott csirkemellet és kicsit megpirítjuk. Felöntjük 1,2 liter vízzel, beleteszünk 2 erőleves kockát, és megborsozzuk. (Só nem kell!) 20 perc alatt puhára főzzük, amikor kihűlt, összeturmixoljuk (némi husi darabkák azért maradnak benne), hozzákeverünk 2 deci főzőtejszínt, még egyszer felforraljuk és kész. Én nem adok hozzá semmi tésztát vagy ilyesmit, ez így jó, ahogy van. :)

2009. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csinálj belőle gyrost!
2009. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A 10:30-t kipróbálom, jó hangzik.
2009. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!