Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Érdemes plasztikáztatnom? 20L

Érdemes plasztikáztatnom? 20L

Figyelt kérdés

85a-s a melltartó méretem.

Nem találok rá megfelelő melltartót, mert A-s kosarú melltartót alig gyártanak 85-ösben.

172cm magas vagyok, és nagyon kicsinek érzem ehhez a melleimet. Nem vagyok sovány, súlyzós edzést kezdtem nem olyan rég, és eddig is sokat sportoltam(óvodás korban kezdtem).

67kg vagyok, és 20% a testzsírszázalékom.



2017. jún. 1. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

Nekem is kicsi, de nem műttetném meg. Inkább legyen kicsi, természetes, mint nagy mű.

Valóban több odafigyelést igényel így az öltözködés. De van más, amit kiemelhetek magamon, ha akarom.

Egyébként én találtam egy nagyon jó melltartót, azóta mindig olyat veszek. Csak normális fehérnemű üzletben találok jó méretet. Kínais, H&M-es, stb. melltartók nem jók nekem.

2017. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Mivel a kérdés felmerült benned, ezért semmi értelme, mert ha nem tetted volna fel a kérdést, akkor 100%-ban biztos lennél abban, hogy neked szükséges a plasztika és nem is érdekelne az, hogy más erről mit gondolna.


Szerintem teljesen felesleges. Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy.

Nekem 75B-s melltartó kell, mégse sírdogálok úgy, ahogy te, hogy milyen pici a mellem, és még kisebb is vagyok, mint te, mert én csak 159 centi vagyok 26 éves nő létemre.


Nem a műcicitől fog megnőni az önbizalmad, hanem attól, ha fejben rendbe teszed magad.

2017. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a választ,de a kérdés inkább arra vonatkozik,hogy arányosabb lennék e nagyobb mellekkel?


#2 Ugye tudod,hogy 75B nagyobb,mint 85A?;)

Még kisebb is vagy... csak fokozottan jobb a te helyzeted,de mindegy.

Ugyanis a szám a hát körmérete,és a betű a mellméret. Magyarán alacsonyabb vagy, vékonyabb a hátad, és nagyobb a cicid.

Kérlek,mielőtt azt írnád,rosszul tudom,hogy kell mérni,nézz utána. Merthogy így van.

A válaszodat mindenesetre köszönöm!


A kérdés nem arról szólt,hogy jó ötlet ez a plasztika, hanem arról,hogy mit gondolnak mások,szerintük is arányosabb lennék e nagyobb (b/c) mellekkel.

A válaszol még,az legyen kedves erre reagálni.

Köszönöm!

2017. jún. 1. 19:28
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Így is lehetsz arányos. Nem vagyunk babák, vagy egyen bábuk, akik tökéletesen pontos arányokkal rendelkeznek. Ahány nő, annyiféle alkat. Szerintem ezzel semmi gond.

Engem tinikoromban zavart utoljára. Később rájöttem, hogy ez semmiben sem akadályoz. Így is nagyon sok férfinak tetszem. Ha nem tetszem, akkor meg nem ezért nem. Aki meg csak az alapján választ párt, hogy nagy melle legyen, nekem nem is kéne olyan férfi.

2017. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Próbálj mellizomra edzeni, az kiemeli a melledet, nagyobb nem lesz, de nagyobbnak fog kinézni.

Illetve beszélj plasztikai sebésszel, egy konzultáció nem olyan drága, szerintem "látványtervet" is csinálnak. Utána eldöntöd, akarod-e

2017. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Ez attól függ neked mi a fontos, mi tetszik, hogyan érzed jól magad. Húgom is A kosaras melltartót hord, de őt totál hidegen hagyja, ő így is jól érzi magát, nem gondolja hogy kevesebb lenne emiatt, vagy ne lenne ettől szép. És az se érdekli ha nem tetszik minden pasinak, mert neki pont elég ha egynek tetszik, akivel együtt van. Szóval gondolkodás, hozzáállás kérdése is. Én bár B kosaras vagyok, mégis volt aki rákérdezett nálam hogy nem akarom e megplasztikáztatni de én meg kifejezetten természetesség párti vagyok, semmit nem szeretek ami mű, szóval kizárt hogy ilyet tegyek a testemmel. Inkább legyen kisebb, de teljes mértékben igazi. Én ezt vallom. De ez szintén értékrend kérdése.
2017. jún. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Én meg azt mondom hogy ha így nem érzed jól magad akkor csináltasd meg. Nekem 75/B a méretem és jövőre fogom megcsináltatni. Ne hallgass azokra akik azt írják hogy ocsmány nagy mű mellek. Egy az hogy egy orvos megnézi az arányaidat és ilyen kicsi melleknél semmiképp sem fog nagy implantátumot beültetni, mert be se férne, kettő meg hülyén néznél ki. Sok hülye azt se tudja hogy működik ez csak dumál.
2017. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2017. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

H a együtt tudsz élni utána,nem fogod megbánni.

ÉN elítélem, főleg ilyen fiatalon.

Eleve kockázatos,bármilyen elváltozás felléphet.

2017. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

Igen. A szilikon mell közel sem olyan szép, mint a nagy természetes, de még mindig jóval szebb, mint a kicsi. Csak próbálj minél természetesebb formájút csináltatni, aminek van egy kis esése, mint egy igazi mellnek, bár gondolom nagyon nehéz lehet jó plasztikai sebészt találni.

f27

2017. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!