Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Előnytelen és nagy orrom van....

Előnytelen és nagy orrom van. ; ( Szerintetek műtessem? 18/F

Figyelt kérdés

Nagyon nem szeretem a nagy orrom és műtetni szeretném bár a szüleimnek még nem szóltam róla. Van valaki esetleg aki már átesett hasonlón? Milyen volt előtte és utána?


Kép: [link]



2017. szept. 3. 15:35
1 2
 11/16 ka.ka.o válasza:

Kicsit karakteres orrod van, ami elég pozitív, ha van az emberben valami ilyesmi:) Kivéve ha az bibircsók vagy nagyon görbe hátgerinc.. Na mindegy.


Ez jól áll neked, bár fentebb lány is írta ezt, és az ő véleménye biztos jobban számít:D


És egy plasztikai műtét baromira drága. Azt hiszem. Ha így van, és te bevállalnád, az azt jelentené, hogy elég fontos neked a külső, ami felszínesség.


Hogy ez jó vagy rossz, ne térjünk ki rá, de én nem kilsőséggekkel törődő emberként nem tartom vonzónak ezt a tulajdonságot. Például nem járnék olyan lánnyal vagy nővel, aki sok pénzt költött mellnagyobbításra. Ezért gondolom (talán tévedek), hogy a nem felszínes lányokat is taszítaná, ha ezt tennéd. Talán. De az is lehet, hogy tévedek, és az is, hogy nem is olyan drága, mint gondolom :D

2017. szept. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem tévedsz utolsó, az orr plasztika ára kb. 300.00-500.000 Ft, és nőként én is nagyon felszínesnek tartanék egy olyan férfit, akiről megtudnám, hogy átesett rajta, főleg ha meglátnám, hogy előtte így nézett ki, mint a kérdezőé.
2017. szept. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Egy orrplasztika ára 600-700ezer körül van, de szerintem egy férfinak egyáltalán nem baj, ha karakteresebb orra van, sőőőt...kifejezetten szexi tud lenni. Ha nő lennél, más lenne a helyzet.
2017. szept. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne. Tök jól nézel ki :D

Amúgy orrplasztika "csak" 450ezer forint,nem 600ezer.

2017. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló: nem tudom honnan szeded az információidat, de sajnos annál drágább egy jobb doki. Nézz utána, mielőtt okoskodsz pls.
2017. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem az ideálom az ilyen orr. Ha oldalról nem egyenes, akkor meg főleg. Szerintem férfiakon ez annyira jól néz ki, nehogy megműtesd - láttam már egy csomó képet férfiakról akik megműtették a hasonló orrukat, és mindig sokkal rosszabbul néztek ki. Szóval ne izgulj :D
2017. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!