Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Apa betörte az orrom még...

Apa betörte az orrom még régebben és elgörbült. Milyen lehetőségeim lennének megcsináltatni?

Figyelt kérdés
2017. szept. 30. 15:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kérd meg apádat, h fizesse ki, ha már ilyen "kedves" volt veled.
2017. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 encipoly válasza:
Sajnos nem tudom a választ, de szívesen elgörbítem apud orrát, ha gondolod....
2017. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nem tudtál volna segítseget kérni valakitől??apádat el kellene ásni ne haragudj.

a műtét kb 500 ezer :(((

nem tudom hogy sztk alapon van e műtét.de gondolom ott z orvos is meg fogja kérdezni, h mégis mi törtent az orroddal!ezt talaltam:szemhej_es_orrplasztika.jpgVannak, akiknek a felső szemhéjbőre annyira megereszkedett, hogy a látóterét zavarja, ez a műtét is elvégezhető az OEP terhére. Közfinanszírozásban végezhető a plasztikai célú beavatkozást az orr fejlődési rendellenességei esetén, és akkor is, ha sérülés miatt deformálódik. Tehát, ha a gyerek biciklivel fejre áll, akkor ingyenes az orr plasztikázása. Ehhez azonban nagyon fontos, hogy megőrizzenek minden korábbi ambuláns lapot vagy zárójelentést, amivel igazolni tudják, hogy valóban egy baleset miatt következett be a sérülés.


lehet megcsinaltak volna tb re.ha akkor jelented az esetet.vagy apádon behajtottak volna.fogalmam sincs.

2017. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem volt senki, aki segítsen, anyám inkább asszisztált neki. Azt mondta, hogy vigyázzon hol üt meg, mert még feljelent... A drága kis testvérem meg szépen röhögött azon, hogy csupa vér volt a szoba. Szörnyű volt megélni az előző félévet.

Elmebeteg, pszichopata állat. Letagadja, hogy bármit is csinált volna, én képzem be, nincs is az orromnak semmi baja. Be kellene gyógyszerezni, hogy ilyen marhaságokat találok ki, úgysem hinné el róluk senki.

Egyszerűbb lett volna akkor menni, mikor nem forrt össze.

Nincs joga elcsúfítani egy embert egy sz.r jegy miatt. Ráadásul elmebeteg... Múlt hét reggel is jött utánam, mert visszafutottam a kabátomért, hogy agyonver, meg majd a mentő visz el, ezt március óta ordítja...

Barátaimnak próbáltam mondani, de egyiknek sem futotta többre, mint a sajnálom. Ráadásul ki is pletykált az egyik én is jónak mindok el bármit is. Még utólag ezen is idegeskedhettem utána.

2017. okt. 10. 04:26
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez borzasztó! :(

Talán elmehetnél most is a kórházba és megmutathatnád,hogy eltört régebben,de félsz,hogy van valami baja,mert érzékeny stb. Szerintem ők megröntgenezik és ki fog derülni azuátn elmesélheted nekik,hogy mi történt veled,mekkora állat az apád és kérj segítséget. Az osztályfőnöködnek is szólhatnál a dolgról . Nincs más élő rokonod akihez költözhetnél?

2017. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Azóta sem sikerült összegyűjteni az árát...
2019. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azóta 70 kérdést kiírt
2019. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!