Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha orrplasztikát csináltat...

Ha orrplasztikát csináltat egy nő, és ha gyereke lesz és esetleg az ő orrát örökli, akkor a régit fogja vagy a plasztikázott formát?

Figyelt kérdés
Tudom buta kèrdès, de ez èrdekel

2016. szept. 15. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudj, de hány éves vagy? És hány biológia órán vettél részt?

Az, hogy buta kérdés, enyhe kifejezés... Remélem csak egy viccnek szántad és valójában nem vagy ilyen ostoba...

Genetika szó ismerős? Természetesen azt az orrodat fogja örökölni, amivel te is születtél. Azt hittem ez alap logika...

2016. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 hollófernyiges ***** válasza:
38%
Nem kell lehülyézni a kérdezőt, úgy lesz okosabb ha amit nem tud, azt megkérdezi.
2016. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A génekben az eredeti adottságok vannak kódolva, amikkel születtél, ezeket életed során megváltoztathatod művileg, de a génjeid nem változnak. Ilyen alapon ha átfestem a hajam, a gyerek hajszínét is befolyásolhatom. Szóval ez nem így működik.
2016. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
De hogy ennyire hülye legyen... és aki a haját festi havonta más színűre, annak kaméleon gyereke lesz? Édes istenem...
2016. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
#4 Nem tudhatod hány éves , lehet még nincs is biológia órája.Nem kell lehülyézni te sem sz-rtál spanyol viaszt 10 évesen.
2016. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Ne szaporodj. Nagyon szépen kérlek, ne szaporodj.
2016. szept. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
A plasztikázottat, és ha gyereked lesz, a megtermékenyítés alkalmával és terhesség alatt is olyan színű hajat és kontakt lencsét hordj, amilyent a gyereknek is szeretnél.
2016. szept. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ó, bocsánat, nem olvastam el a válaszokat, csak utólag látom, hogy a hajfestést mások is felhozták példának :)
2016. szept. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

"te sem sz-rtál spanyol viaszt 10 évesen"


Igaz, de ilyen hülye soha nem voltam. Nem mindegy, hogy valaki tudatlan, vagy konkrétan retardált.

2016. szept. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :DD !
2016. szept. 16. 05:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!