Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiúk nektek külsőleg tetszenek...

Fiúk nektek külsőleg tetszenek a plasztikázott nők?

Figyelt kérdés

2017. nov. 24. 21:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az orromat szeretném megműttetni. Csak tartok attól,mint ahogy azt sokan írtatok h utána "bottal se piszkálna" senki,mivel mű nő vagyok.
2017. dec. 11. 00:21
 12/13 anonim válasza:
15%
Egy orrműtétnek lehet alapja, nekem is muszáj volt megcsináltatni mert nem kaptam rendesen levegőt, ha hasonló egészségügyi indokkal csinálod akkor igy természetesen szerintem ez nem elítélendő.. De ha csak azert akarod mert "nem elég szép így" akkor ne csináld szerintem.. Fölösleges.
2017. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell azt neked megmondani senkinek se, hogy megcsináltattad. Én is megműtettem, nagy is volt, enyhén púpos is, meg az orrcsúcs nagyon formátlan. Nem barbi orrot kértem, csak egy normálisat, és még a nagyon közeli rokonaim se mondanák meg, hogy csináltattam magamon valamit. Persze az többeknek feltűnt utána, hogy sokkal jobban nézek ki, de ennyi, fogalmuk sincs, hogy miért, és nem is érdekli őket. Én meg boldog vagyok a normális orrommal. :)
2017. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!