Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen mellmeret a szep...

Milyen mellmeret a szep szamotokra sracok? Zavar titeket, ha egy lany push-upos melltartot visel?

Figyelt kérdés
Legtobb ember csinosnak tart es teszek is erte, hogy az maradjak sporttal+ helyes taplalkozassal (173 cm- 56 kg), de sajnos a kis mellemen csak mutet segitsegevel tudnek valtoztatni(a-s kosar). Engem kulonosebben nem zavar, de feszelyezve erzem magam mikor a melltarto levevesere kerul a sor+ elegge szegyellem. Erdemes lenne plasztikaztatnom? Lehet szexy egy kismellu lany?

2017. nov. 28. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Számomra pont a kis mellek jönnek be és számomra ez a szexi. 22/f
2017. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden férfinak más az ideális mell. Közhelynek tűnik de igaz.Leírásod alapján a körítés is teljesen rendben van. No para! Ja igen a kis mell is lehet teljesen szexi.Szerintem ti lányok ez a kérdést nagyon túltoljátok teljesen feleslegesen. Egyszerű lények vagyunk nem túl bonyolult igényekkel.☺
2017. nov. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Nekem semmi problemam a push uppal. A baratnomnek kb egy tenyernyi melle van nem epp nagy de nem is kicsi, pont cuki imadom :)
2017. nov. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Elnézést az őszinte véleményért, de számomra egyáltalán nem tud szexi lenni egy kismellű lány, én a nagy természetes mellekért rajongok.
2017. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én alapvetően a nagyobb melleket tartom vonzóbbnak, de ha egy lányak kisebb a melle és push-upot hord, azzal sincsen semmi bajom. Ha így csinosabbnak érzi magát, akkor miért ne...
2017. dec. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mindegy, csak lányon legyen.
2017. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En azt gondolom, hogy az aranyok szamitanak. Egy vekonyabb, esetleg kicsit sportosabb csajhoz teljesen jol passzol egy A-s mell.
2017. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Milyen mellméret a szép? A nagyon nagy, de természetesek.

Zavar-e a pushup? Igen

Érdemes-e plasztikáztatni? Előbb próbálj meg hízni kicsit, de igazából egyiktől se leeht csodákat várni.

Lehet-e szexi egy kismellű lány? Számomra egyáltalán nem.

2017. dec. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem híznod kellene egy kicsit, elvégre a mell zsírból áll, ha nincs rajtad szinte semmi zsír, nem csoda hogy pici a melled. 173 cm vagy, próbálj meg felhízni mondjuk 58-60kg-ra.
2017. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.

Attól még, hogy kicsi a melled, még nyugodtan lehetsz elképesztően erotikus, vonzó, kívánatos.

2017. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!