Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha ilyen szátok lenne, plaszti...

Ha ilyen szátok lenne, plasztikáztatnátok?

Figyelt kérdés

Ha kb ennyire lenne telt eredetileg:

[link]

[link]


Bevállalnátok a plasztikát, ilyen eredményért:

[link]

[link]


(az övé is fel van töltve)


2017. dec. 8. 14:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem. Az első kettő nagyon szép, a második szerintem kifejezetten telt is, szép. Ugyanakkor annál nagyobb szerintem már nem kell, mert ez már túl nagy és természetellenesen nézne ki. Nekem a felső ajkam jó telt, viszont az alsó szinte nem is látszik, de sosem változtatnék rajta. Maximum, akkor látom értelmét, ha valakinek tényleg nagyon kicsi és vékony ajkai vannak és annál egy picit nagyobbat és vastagabbat szeretne, de itt is kell vigyázni, nem szabad túlzásba vinni mert az már nem szép. Ez nem úgy működik, hogy minél nagyobb, annál szebb...hanem az összképet kell nézni, hogy mennyire illik az arcodhoz.
2017. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
3. 4. olyan mint egy túlméretezett vagina. szerintem halál ronda :D
2017. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem! Már van porszívóm otthon. Nem kellene még egy a fejemre is. Ráadásul ha elcseszik még ki sem tudom dobni.
2017. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szépek az első képeken látható ajkak, én nem plasztikáztatnám őket.
2017. dec. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%

Ha feltöltetném, akkor olyat szeretnék, mint az első kettő. A fekete hajú lánynak, már bocsánat a kifejezésért, de az jutott eszembe hogy olyan a szája, mint egy durván elhanyagolt aranyér. Az első dolog ami eszembe jutott róla ez volt, amikor megláttam a 3. képet. A negyedik, ahol nem rúzsozta ki, ott már valamivel jobb, csak simán szörnyű és formátlan. Remélem valami lebomló van benne, kár lett volna elszúrni egy egyébként nagyon szép arcot. :/


Egyébként nem a plasztika ellen vagyok, sőt, pl. Kyle Jenner szája nagyon is szép: [link]


De amit linkeltél, na az már nem az.

2017. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Neeeeem

Az első kettő nagyon szép!

De ha te nagyobbat akarsz, akkor tedd meg. Neked kell tetszened magadnak!

2017. dec. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jézusom
2017. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!