Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mégis mennyibe kerül egy...

Mégis mennyibe kerül egy férfit nővé műtetni? Én nem akarok ilyet, hisz én lány vagyok! 😊

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 23:26
1 2
 1/16 Zoli780806 ***** válasza:
22%
Centinként 50ezer
2017. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
14%
Sunyi vagy.
2017. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Hányszor mondjam még, hogy nem vagy lány, Zsoltika? Tünés vissza aludni!
2017. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
"Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést."
2017. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
csatlakozom az előttem szólóhoz
2017. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Az nem úgy megy hogy egyik pillanatról a másikra.

Miután az orvosok megállapították hogy komoly a probléma és komoly a szándék, utána lehet csak nekikezdeni az "átalakulásnak". Hosszú időn keresztül drága hormonkezelés van. Blokkolják a férfi nemi hormonokat, és nőit szednek be. Ez változtatja a másodlagos nemi jellegeket. Ezeket később az esetleges műtét után is az illető haláláig szedni kell. Hogyha elmulasztja akkor elkezd vissza alakulni. (Azért elképesztő hogy mire képes a mai tudomány.) Nem tudom hogy egy hormon blokkoló tabletta, és egy nemi hormon tabletta kombója mennyibe kerülhet havi szinten. De nem hiszem hogy elképesztő mennyiségben tömeg gyártott termék lenne. Illetve azt se hiszem hogy fedezi a TB. Szerintem havi 20 ezer forint alsó hangon ez a kettő.

Utána mehet a műtét. De ezt nem minden transznemű csinálja meg. Mellnagyobbítás, alakformálás, arc nőiesítés mind igény kérdése. Kire hogy és mennyire hatnak a hormonok úgy korrigáltat még magán, persze a pénztárcájához mérten. De ezek is minimum több száz ezer forintos tételek. A "nyisszantás" meg megint más kérdés. Ezt se mindenki lépi meg.


Szerintem egy olyan jó millió megtakarított forint mellett belevágni elég merész húzás lenne. Persze ilyenkor az embernek elborul az agya és azonnal kell gondolkozás nélkül. Majd mennek blogot írni hogy mennyire elszúrták az életüket...

2017. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
33%
“Sunyi vagy” 😂😂😂😂 beszarok
2017. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Pár misi biztos, de sosem lesz igazi, szóval úgy hülyeség ahogy van.
2017. dec. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

latom sok itt a humorherold, viszont kepzeljetek el, hogy egyik naprol a masikra nokent ebredtek (lehet eloszor nem olyan rossz dolog, de par ora maszturbalas utan mikor kitisztul az agyatok, eleg szar lesz a tudat)


ne iteld el azt, amit nem ertesz meg

2017. dec. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem senki nem ítélte el, de hülyén van feltéve a kérdés, és eredetileg nem ebben a kategóriában volt.
2017. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!