Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 22 éves vagyok mind a 2...

22 éves vagyok mind a 2 mamámnak nagy mellei vannak és voltam is már kiskorukban is. Édesanyámnak is. Nekem már nem fog nőni ugye? Én vagyok az egyetlen akinek alig van melle

Figyelt kérdés

2018. máj. 14. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát innen látatlanból nehéz viszonyítani, de nem hiszem hogy nagyon nőne már.

Viszont a szex közbeni masszírozgatás és a hormonok beindulása még tud rajta formálni, de nem lesznek hatalmasak.

2018. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy nőne, max ha meghízol. Én is így vagyok hogy mindenkinek nagy melle van a családban kivéve nekem, de már megbékéltem vele amúgy is sovány vagyok nem kéne nagy
2018. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fog nőni, akinek nagy van, annak már tizenpár évesen is jókora. Ezt a butaságot pedig “a szex közbeni masszírozgatás tud rajta formálni” el ne hidd. Max a szülés, vagy komolyabb hízás hatására fog változni, de egyelőre ez a végleges mérete.
2018. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk pedig fordítva van: a mamámnak és az anyámnak C-s a melle, a húgomnak B-s, nekem pedig F-es...

Nehogy azt hidd, hogy nagyobb mellekkel jobb.

Gondolj bele: sokkal több féle ruha közül választhatsz.

2018. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alig..? Ez mit jelent? Méretre, tornára..?

Amúgy nem, nem fog már nőni. Max ha bízol kicsit. De ezt csak akkor ajánlom, ha sovány vagy.

2018. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szexi az, hidd el!
2018. jún. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!