Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Tóth András orrpplasztika?

Dr. Tóth András orrpplasztika?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi a véleményetek Dr. Tóth Andrásról, mint plasztikai sebész? Feltűnően alacsony árakon dolgozik...

Én orrplasztikát szeretnék csináltatni, viszont gondolkoztam azon, ha már egyszer kés alá fekszem, akkor egyben lerendezném a mellplasztikával, bár abban még kételkedem, hogy túlzottan nagyon akarnám.


Azt tudom, hogy orrplasztikai beavatkozáshoz nem mind1 milyen sebészt választunk, lehetőleg füll-orr gégész végzettséggel (is) rendelkezőt kéne választani.

Voltam konzultáción egy-két helyen, de olyan magasak az árak, hogy azt egy egyszerű 'parasztember' nem engedheti meg magának.

Idáig csak Dr. Tóth Andrásnál találtam az én pénztárcámnak (és hitelkeretemnek) megfelelő árakat....

Viszont nála nem nagyon vannak ref. fotók, nem is fül-orr gégész végzettségű, így kicsit félek, mert akkor lehet hogx inkább még kispórolnám azt a plusz 200ezret, de biztosan észrevehető lesz a változás.


Nektek mik a tapasztalataitok vele kapcsolatban? Jó orrplasztikában is?

Nekem összetett műtétre lenne szükségem, maga az orrháti púpot kéne eltűntetni, plusz az orrcsontomat kissé véknyítani, az orrcsúcsomig. (Törés miatt nagyon deformált lett.)

Köszi


2018. jún. 8. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Ő semmiben nem jó úgyhogy nagyon gyorsan felejtsd el. Ha nincs rá elég pénzed akkor gyűjts még!

Mondjuk aki szép cicit és orrot csinál az pl Dr. Csuha Lajos.

2018. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Őt is "kinéztem" magamnak! :)
2018. jún. 8. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
szájfeltöltesben jó.
2018. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem tudom az első kommentelő miért állítja ezt, hogy nem jó semmiben Dr. Tóth András.. több munkáját is láttam már a közvetlen barátnőim között és tökéletes eredményeket ért el mindenkinél!
2019. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem pont orrplasztikát csinált és nagyon szép lett, megváltoztatta az életem, úgyhogy bátran ajánlom :)
2020. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a velemenyeteket, azóta voltam nála, igaz nem orrműtét miatt és nagyon kedves, emberközpontú, szimpatikus természetű ember! :) Nála fogom én is csináltatni az orrplasztikát, ha egyszer az életben eljutok odáig... 😅😁
2020. máj. 20. 10:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Jézusom. Akkor drukkolok hogy sikerüljön. Esetleg facen keresd meg a plasztikai csoportot, ott aztán vannak róla "szép" vélemények. Nála akkor se műttetném magam ha ő lenne az egyetlen plasztikai sebész a világon. Jól gondold meg. Főleg ha az orrodról van szó.

Szerinted az normális hogy netről leszedett kamu képekkel hirdeti magát mintha az ő munkája lenne? De persze te tudod.

2020. máj. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!