Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás utan szülés?

Mellnagyobbítás utan szülés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Durván 1 hónapja volt Mellnagyobbításom és ma pozitívat teszteltem.

Probléma lehet így a mell formájával szülés utan?



2018. jún. 16. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tesz jot a mellednek, nagyon nem.

Nem mondta el az orvos?

Mert nekem mutet elott tobbszor is szolt, hogy semmilyen garanciat nem vallal a cicimre, ha a mutetet koveto egy even belul terhes leszek, vagy ingadozik a sulyom.


Mutet utan eleve kell 3-6 honap, amig kialakul a cici vegleges formaja, lemegy a duzzanat, a bor tagul, az implant a helyere kerul, mert ugye ha izom alatt van akar cska felig is, akior az izom is “alakitja”.


Terhesen a cici rengeteget valtozik akkor is, ha egy dekat nem hizik magara az ember, bar ilyen nem igazan tortenhet, mert a hormonok miatt zsid rakodik alaovetoen terhesen mindenhova.

A cicire foleg, az mar az elso hetekben megduzzadnak, zsirosodnak, a tejmirigyek is megduzzadnak.

Itt meg csak a terhesseg alatti valtozasrol van szo, nem is a szoptatasrol.

Szoval nem az a forma fog kialakulni most neked, aminek kellene, szules/szoptatas utan derul majd ki, hogy mi marad belole. Az is lehet, hogy szuper lesz, vagy ha nem tetszik, akkor korrigaltatod, ez van.

En pl 5 evvel mutet utan vagyok terhes, meg csak felidos, mar jott a cicimre zsir, puhabb letges az eddig peckesen allo mellbimbok mar “mamasabbak”. :)

De ez van, engem nem havar, ezzel szamoltam is.

2018. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ilyenre nem tértunk ki az orvossal mert nem terveztük a terhességet.

Akkor is megereszkedhet ha amúgy nagyon kicsi mellem volt, szinte semmi?

Vagy akkor csak természetesebb formája lesz?

2018. jún. 17. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért kell egy évet várni mert annyi idő kell míg a végleges formáját eléri hiába mondják hogy elég 2-3 hónap és teljesen beilleszkedik a tokba.

Most már mindegy, reménykedj hogy szép marad és nem lesz baj.

Azt meg nem lehet megmondani neked mekkorára fog nőni, nem tudjuk a hormonjaid hogy fognak beindulni.

2018. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!