Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ti megműttetnétek így magatokat?

Ti megműttetnétek így magatokat?

Figyelt kérdés
Szóval, gyerekem nem lesz, mivel van több olyan betegségem, aminek a selejtes génjeit nem szeretném továbbadni. Meg szeretném műttetni a melleimet, mivel rettentően sokat fogytam, és megereszkedett. Arra gondoltam, hogy kivetetem a tejmirigyeimet, és helyette implantátumot tetetek be, mivel oké, nyilván, ha nem leszek terhes, akkor nem fog megduzzadni,és ez által majd megereszkedni a bőröm ott, de nem látom értelmét annak, hogy megmaradjon. Hozzáteszem, gyakran szokott nyilallni (nem vagyok daganatos, kivizsgáltattam). Ti megműttetnétek így magatokat?

2018. aug. 14. 18:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Arról nincs szó, hogy nem lehetne... ez elvi kérdés is, hogy bizonyos betegségeket nem örökítünk tovább. Szerintem. Nem szeretnék pl epilepsziát továbbörökíteni. Persze lehet mondani, hogy “megfelelő kezelés és figyelés mellett” lehet, de szerintem nem.
2018. aug. 28. 15:39
 12/13 anonim válasza:
Én sem vállalnék ha jó esélyel örökölni fog súlyos betegségeket. te attól lehetsz szép és ha jobban érzed magad ha megcsinaltatod akkor miért ne
2018. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolókkal. A te tested és ha úgy jobban érzed magad a bőrödben akkor miért ne. Ha szeretnél akár örökbe is fogadhatsz egy vagy két kisgyereket.


Már megcsináltattad azóta a melled?

2023. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!