Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kiket tudnatol ajanlani...

Kiket tudnatol ajanlani mellplasztikara Pestrol es milyen arban vannak?

Figyelt kérdés
Ha lennenek szemelyes tapasztalatok az lenne a legjobb. Kulfoldon elek de megyek haza oktoberben es probalok konzultaciora idopontot foglalni. Eddig Krasznai Zsoltnak es Pataki Gergelynek irtam. De felek,hogy ilyen rovid idon belul nem kapok hozzajuk idopontot, mert ahogy olvastam tul nepszuruek.
2018. szept. 17. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Patakit felejtsd el. Csak ha bírod a gyomorforgató stílusát. Elfogadhatatlan hangnemet enged meg magának. A szikét jól forgatja (még) de mint ember egy gyökér.

Nem érdemes tá várni. Lehet mire időpontot kapsz nála, nem fog operálni. Családjában örökletes izomsorvadás van, ku tudja mikor jön ki rajta is. Azért akarja addig megszedni magát.

2018. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Első te beteg vagy. Mindenhova ugyanezt a kommentet írod. Nagyon gáz.

Attól mert te hallottál róla valami olyat vagy csak egyszerűen nem szimpi attól még nem kell rossz hírét kelteni. Az országban a legjobbak között van. Nagyon sokat kell rá várni az tény, de van olyan orvos aki még aki szintén nagyon jó és 1 hónapon belül meg tud műteni.

Krasznaira is nagyon sokat kell várni. Patakihoz és hozzá csak jövőre van műtéti időpont.


Aki még jó az Sebestyén Judit, Révész Zsolt, Pap Péter, Csuha Lajos. Legalábbis az ő munkáik nekem a leg.

Engem Judit műtött.

2018. szept. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mindkét orvoshoz valóban nehéz bejutni. Én 1 hét múlva megyek Pataki doktorhoz már tavaly jelentkeztem hozzá. Szerintem egy szuper doki, ügyes és van érzéke a dolgokhoz. Több páciensével is beszéltem már akik elégedettek voltak. Csak ajánlani tudom. Dr Krasznait annyira nem ismerem, volt aki agyon dicsérte volt aki panasszal volt rá. Én láttam tőle is munkákat, elég szépen dolgozik.
2018. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 qborka ***** válasza:
Kinél voltál végül?
2018. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mihályfi László, engem ő műtött, elégedett vagyok!
2019. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!