Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Teljesen tanacstalan vagyok,...

Teljesen tanacstalan vagyok, hogy kihez menjek mellplasztikara. Te kit ajanlasz es miert?

Figyelt kérdés
2018. aug. 31. 18:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Dr.Krasznai Zsolt.
2018. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 steffer válasza:
47%
Mell nagyobbítást vállalok kézrátétellel 20.000 ft sikertelen kísérlet esetén pénz visszafizetési garanciával!
2018. szept. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Koszi, de sem istenben, sem kezratetelben nem hiszek🙂

Krasznaira sajnos nem lesz penzem, bar szivesen mennek hozza. Valoszinuleg kombinalt mutet lesz, es az nagyon sok nala. Olyat keresek, aki jo, de par szazezerrel olcsobb. Azert koszonom, mert en is ot gondolom az egyik legjobbnak.

2018. szept. 1. 09:06
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Hat pedig egy jo orvos nem olcsó....ha nincs elég pénzed inkább gyűjts még hozza. Annak mi értelme hogy elmesz egyhez aki olcsóbb, elrontja es ujra meg kell muttetni magad?
2018. szept. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igazad van, de vannak jok, akik picit olcsobban dolgoznak.
2018. szept. 1. 12:39
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha felvarras is kell akkor mindenképpen drágább lesz a műtét. De előtte nézz ki magadnak orvost. Es hidd el aki olcsó az nem olyan jo. Persze minden orvos hibázhat, de aki gyanúsan olcsó ahhoz ne menj.
2018. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Nu, págágyí ***** válasza:
16%
Én kézrátétellel megcsinálom.Ha nem sikerül pénzvisszafizetést garantálom! :D
2018. szept. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Gyanusan olcsohoz nem megyek. Gáspár dr es Révész dr kozott hezitalok egyelore.
2018. szept. 2. 14:30
 9/19 szonata ***** válasza:
23%
Fogadd el melled oyannak amilyen. Ha viszont műtét utáni plasztikáról van szó az más. Azt az orvos is javasolhatja. Sokan megbánták, soha nem tennék ilyet,bár nekem nincs ilyen panaszom. Gondold meg nagyon! Meg fogod bánni!
2018. szept. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Dr .Csuha Lajos jo szakember szepek a munkái ,komolyan veszi a betegeit.Megfizethető.Dr.Kovács Ferenc Ágfalva szépek a felvarrásai szintén ,megfizethető.Engem Csuha doktor műtött 2 éve ezért ajánlom.
2018. szept. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!