Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van itt olyan akinek “átalakít...

Van itt olyan akinek “átalakítását/plasztikáztatását” ellenezték szülők/rokonok barátok esetleg féltékenykedés miatt?

Figyelt kérdés

Nekem eddig anyukám tudja hogy hasplasztikáztatni fogok,20 éves vagyok első gyerekemet szültem,egyet terveztem egész életemben szóval attól nem félek higy majd a “következő” mert nem lesz.

Nem tudom mi másért de egyből leordított”

Hogy de miért?? Nincs semmi baj a hasammal,először vissza kel húzódnia..

(Kisebb a hasam mint szülés előtt jóval tiszta lapos,de olyan lett mint a mazsola” a bőröm) és mondtam neki hogy ennyi idősen biztos nem fogom így hagyni az alakomat hát még egy bikinit se tudok felvenni. De az sok pénz.. majd idővel visszamegy a bőröm is.. ja a rost csak úgy visszamegy csettintésre ahol már szétment...

Hogy a saját anyám így reagálja le.. elég rosszul esett..

Mással is volt ilyen/hasonló?


2018. okt. 27. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyádnak igaza van, a megnyúlt bör ilyen fiatal korban böven tud regenerálódni!
2018. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje szültél?

A has/bör visszahúzódása eltart egy ideig, megfelelöen ápolva gyorsul a folyamat. Nekem négy szülés után is kisímult, csak idöbe telt.

Müttetni nem igazán érdemes, mert az eredmény nem lesz sokkal jobb, rengetegbe kerül és azért minden mütétnek van kockázata!

2018. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia nekem volt hasplasztikám ha írsz privátban segítek ha tudok :) egyébként én direkt nem mondtam senkinek kivéve a páromat mert az emberek féltékenyek és szűk látókörűek
2018. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha lapos a hasad, es nem log, akkor nem erdemes plasztikaztatni, mert a rancos bort fuggolegesen ki tudjak simitani, de oldaliranyba nem. A terhessegi csikok sajnos ugyanugy megmaradnak :(
2018. okt. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20 évesen szerintem bőven van lehetőséged arra,hogy magától regenerálódjon a hasad. Ha tornáznál és várnál egy kicsit akkor 100%,hogy nem maradna ilyen.. Az én anuykám 3 gyereket szült és a hasán nem is látszik semmi.

Rengeteg embert látok aki szült és senki meg nem mondaná,ugyanúgy néz ki mint előtte.

Ezt szerintem tényleg nem féltékenységből mondják,sokkal szebb lenne az eredmény tornával mint plasztikával. ÉN már láttam hasplasztikás embert és szerintem egyáltalán nem szép a végeremény.

Azt hittem orr vagy valami hasonló palsztikáról beszélünk amikor tényleg nem tudsz tenni semmit a deformitás ellen. Na de a hasad? Főleg ilyen fiatlon semmi értelme a plasztikának.

2018. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felt. Minden mutet hordoz kockazatot, rizikofaktort. Az altatas is. A labadozas kisgyerek mellett is.


Nekem 2 ev utan regeneralodott a hasam, de rengeteget sportoltam es dietaztam. Par stria van rajtam, de csak kozelrol latszik. Ezert nem fogok henteskes ala fekudni aztan hetekig szenvedni a varratokkal.

2018. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!