Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Új iskolába mentem és ők még...

Új iskolába mentem és ők még nem tudják, hogy eláll a fülem. Elég ciki utálom, még csak 14 éves vagyok, bevarrathatom már? Vagy várjak vele? Vagy ne is csináljak vele semmit?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14évesen nem fogják megcsinálni a műtétet. Fogadd el így magad, és akkor az új osztálytársaid is elfogadnak majd!
2008. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem két ismerősömnek is 14év körül csinálták...szal szerinte lehet.
2008. nov. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

csináld úgy a hajad hogy ne tedd a füled mögé és akkor nem fog látszódni

teljesen eltakarja(persze ha lány vagy)

de mondjuk ha fiú akkor is lehet hosszú hajad csak nem mindegy hogy ilyen nagyon sima hosszú és a vége egyenesbe levan vágva menj el egy fodrászhoz és találjatok ki valamilyen hosszúhoz illlő fazont ami nem is olyan snassz

2008. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg tök helyes az elálló fül, és úgy gondolom, nem véletlenül olyan, te így vagy te.. és valaki épp ezért fog beléd esni, és így fog téged szeretni, elálló fülekkel. Kamasz korában az ember eléggé kritikusan nézi önmagát és nagyon tud magán utálni dolgokat, de ez pár év múlva elmúlik (nálam is így volt, én az orromat utáltam sokáig, de másoknak meg pont az tetszett, pl. a barátomnak is.:) és örülök, hogy végül elfogadtam én is.)
2008. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

6 éves kortól megcsinálják... :) olvass róla, keresgélj igy: elálló fül plasztikája, fülműtét, fülplasztika


vagy janky.hu

2008. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat talán várok néhány évet még ezzel de ha utána is gyűlölni fogom akkor megcsináltatom a műtétet
2008. dec. 30. 20:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is eláll a fülem,de senki nem csúfol,ha jobban megnézed vannak olyan színészek is akiknek eláll a fülük!Én nem gondolom,hogy műtét kellene!
2008. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is eléggé elállnak a füleim, próbálom eltakarni a kiengedett hajammal. Mivel sportoláshoz nem túl előnyös így, ezért úgy gumizom össze, hogy a fülemen rajta legyen a hajam, így leszorítja, ezt pedig eltakarja az a pár tépett tincs.:) Egyébként a hajpánt is jó megoldás lehet, ha szereted. Tudom, minden ilyen embernek el kéne fogadni, nekem nehezen megy, de ilyen kis praktikákkal viszonylag meg lehet oldani.

Hát...remélem segítettem valamennyit.:D

2009. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
van egy oszt társam(fiú)neki a két elálló füle a sex appil-je(nemtom hogykell irni)szval ha fiuvagy akkor nekedis lehet az..de ha lányvagy akkoris bizti valakinek megfog tetszeni..
2010. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nemhiszem hogy csúfolni fognak. Vagy ha mégis akadni fog egy-kettő az idiótább fajtából, ne is foglalkozz velük, ők fogjálk majd szégyellni magukat felnőttkorukban hogy ilyen gyerekesek voltak még 14évesen is.

Amugymeg valószínűleg ezért(is) vagy te különleges:)

15/l

2010. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!