Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Plasmage (műtét nélküli...

Plasmage (műtét nélküli szemhéj emelés plazmatechnológiával) kezelésen vett részt valaki? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy a hatása meddig tart.

#megereszkedett szemhéj #Plasmage #lógó szemhéj #szemhéjemelés #plazmatechnológiás
2018. dec. 21. 07:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ. Én már voltam,és nagyon elégedett vagyok, csak ajánlani tudom! :)
2021. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11/11 anonim:

Nagyon érdekelne, hogy mik a tapasztalataid.

Leírnád kérlek, hogy mikor volt a beavatkozás, hogy ment, volt-e valamilyen utóhatása, s az eredmény milyen lett? Megkérdezted, hogy várhatóan meddig fog tartani a hatása? Hol végezték a beavatkozást? Megkérdezhetem, hogy mennyibe került? Nagyon köszi előre is, ha válaszolsz a sok kérdésemre. :-)

2021. febr. 4. 07:14
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már pont egy éve volt, de most megint esedékes a dolog, mert két kezelés volt betevezve,csak még nem szántam rá magam. Bizony, ami hatásos, az fájdalommal, és felépülési idôvel jár. Viszont a jò hír, hogy szemhèjanként kb 1.5 perc az egész beavatkozás, viszont az intenzív fájdalom... Közvetlenül utâna csak piroskás , de utána beódémásodik, meg belilul, gennyezik, tehát csak akkor ajánlott bevállalni, ha valaki otthon tud maradni kb 1 hétig( szòval ez a mostani idôszak pont ideális:) ) Nekem amùgy mèg mindig tart a hatása, nekem nagyon sokat segített. Én egy doktornônèl csináltattam orvos eszétikai szalonban, annak az ára 100e volt. Vagy csinálak hasonlò beavatkozâst kozmetikai szalonokban, annak harmada az ára. Én csak ajânlani tudom! Szép napot:)
2021. febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!