Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a teendő ha elrontották a...

Mi a teendő ha elrontották a hyaluronsavas ajakfeltöltést? ☹️

Figyelt kérdés

Többször volt már hyaluronsavval feltöltve a felső ajkam. Az utolsó 2 alkalommal ugyanahhoz az orvoshoz mentem. Mivel az első munkájának eredményével meg voltam elégedve, gondoltam másodjára sem lesz probléma. Aztán mégis lett.

Eddig mindig elmaszírozták a hyaluronsavat miután befecskendezték. Legutoljára ez a doki ezt nem tette meg. Most 2 hét után már lement a duzzanat és lehet érezni a kis bogyókat vagyis az anyagot az ajkamban. Ez miatt most már látható is valamennyire hogy ilyen huplis lett. A szám és az orrom közötti részen az egyik oldalon szkeptikus szemmel is látható függőleges dudor látható főleg ha összepréselem az ajkaimat.

Ha visszamegyek ehhez a dokihoz és elmondom neki hogy mi a probléma attól tartok hogy kimagyarázza az egyértelműt.. az előző feltöltésnél mondott egy olyat, hogy az előző feltöltés miatt elkúszott az anyag, nem oda ment ahova szánta...


2019. jan. 20. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
El kell fogadni, hogy eljárt feletted az idő.
2019. jan. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te nagyon eltévedtél ezzel a kommenttel
2019. jan. 21. 00:14
 3/8 Miss Endzsi ***** válasza:
És ha megpróbálnád masszírozgatni?
2019. jan. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pár nap után ez már fixálódik, csak beszúráskor alakítható :/

De lehet visszamegyek aztán mond amit mond

2019. jan. 21. 09:03
 5/8 Miss Endzsi ***** válasza:
30%
Esetleg befecskendezhetne egy nagyon picit, hogy oldja, és masszírozhatóvá váljon.
2019. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nagyon nagy hiba ha nem masszírozta szét. Ez alap dolog lenne. Ne menj vissza ehhez semmiképp, én a helyedben kiírnám a nevét hogy ne is menjen hozzá senki. Sajnos Magyarországon rengeteg kontár van aki a pénz miatt csinálja de tölteni nem tud rendesen, rossz helyre meg elavult szar technikával tölti be az anyagot. Ha ennyire csomós lett azon már csak az segít ha feloldják hialuronidázzal, de még az sem biztos hogy teljesen kioldja. 2 hét még nagyon friss, szerintem várj vele hátha lemegy valamennyire, bár ha szemmel is láthatók a csomók akkor tényleg elég durva lehet a helyzet... Ismerek olyat akinek ugyanilyen szarul töltötték a száját, ő már 2x volt oldani de még mindig van benne csomó és látszik ha mosolyog. Igazából annyit tudsz csinálni hogy vársz, aztán ha hónapok múlva is csomós keress valakit aki csinál hialuron oldást.
2019. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerencsére a csomók nem láthatók csak nagyon minimálisan látszik hogy huplis, de érezni lehet. Még annyi látszik mintha csak a felső ajkam közepét töltötte volna, a szélén nincs semmi, tehát eláll. Ami látszik az inkább a szám és az orrom közötti függőleges dudor de ez is elég látványos és zavaró, hogy kb középen "dudorodik" ki a szám, semmi átmenet nincs benne.

Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat, főleg az utolsó válaszolónak 😊

2019. jan. 21. 18:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Hyaluronsavat fel lehet oldani. Menj vissza és oldasd fel az orvossal.
2019. jan. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!