Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tudtok ajánlani fülplasztikai...

Jeszka kérdése:

Tudtok ajánlani fülplasztikai sebészt?

Figyelt kérdés

Voltam ma Plasztikai sebésznél állami úton, mert van egy lipoma a fejemen... Majd azt fogja ki műteni. Megkérdeztem tőle, hogy csinál-e füleket de mondta, hogy már nem(idős hölgy). Megnézte a füleimet és mondta, hogy meg kell erősíteni mert valami "Y" forma nem alakult ki főleg az egyik oldaliban... Kinek volt vagy van ilyen füle? Kinek melyik orvos és mennyiért csinálta meg? Engem eléggé zavar mert vékony szálú a hajam és ha nincs alá tupírozva vagy frissen mosva kilátszanak a "manó" füleim.


[link]



2019. febr. 11. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudok, attól függ, hol, merrefelé laksz az országban. Egyébként az vagyok, akinek írtál privit. Még mindig nem küldtél mail-címet, hogy képet küldhessek...
2019. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Küldöm :) Rég voltam az oldalon.
2019. febr. 21. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!