Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tényleg van TB által tamogatot...

Tényleg van TB által tamogatott mell műtét?

Figyelt kérdés

Nagyobbítás lenne. Úgy tudom, ha szerzek valahonnan papírt akkor 100 ezerből meg van az egész.

Elvileg ha nagy lelki fájdalmat okoz és annyira pici hogy nincs is kb akkor adnak egy papírt amit valahova be kell adni és ott elbiraljak.

De honnan kérjek papírt és hova adom be?


2018. szept. 3. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem tömésre nincs ilyen, csak kisebbítésre, legalábbis mikor én olvastam utána a felvarrásoknak (mell, has), akkor nem volt ilyen hiszti-plasztika adófizetők zsebére.


Nekem az orromat nem csinálják meg OEP-re, pedig levegőt nem kapok. Csak röhögött a doki, hogy tényleg, de kicsike az orrlyukam. Gyakoroljam máshogy a levegővételt. Kösz.

2018. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szėpítėszeti cėlra nem adnak olyan papírt. Orvost megkenve ok. Deaz mar xsalás, stb stb
2018. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok orvosnak fizetni..
2018. szept. 3. 16:36
 4/9 anonim ***** válasza:
2018. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Csak akkor, ha nagyon asszimmetrikisak, vagy befordult mellbimbó stb. Hány éves vagy?
2018. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20
2018. szept. 3. 17:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen indokkal kiröhögnek
2018. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor van rá lehetőség ha az egészséged károsítja! van egy ismerősöm mellrakja volt az egyik mellett levágtak,5 évet várt mert úgy volt fizetik neki. Rengetek papir és utánajárás volt ,végül magának saját költségre csináltatta meg . Úgy tudom ha nagyon nagy valaki melle ami miatt gerinc vagy más egyéb egészségkárosodása van talán van rá remény hogy fizetik .De az hogy te milyen rosszul érzed magad miatta sajnos rajtad kívül senkit nem érdekel. Vagy megbékélsz vele ,vagy összegyűjtöd rá a pénzt mert tb alltal biztos nem fogod tudni megcsináltatni
2018. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Az hogy nincs cicid és lelki problémát okoz senkit sem érdekel rajtad kívül,ezért nem fogod megkapni az engedélyt,de legalább szerzel egy jó napot az orvosoknak 😂
2018. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!