Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Formás kis mellek, de hozzá...

Formás kis mellek, de hozzá “csúnya” mellbimbók?

Figyelt kérdés

(Aki trollkodni jönne ide, kérem, ne is pazarolja az idejét...)


Sziasztok!


Sportosan vékony, középmagas lány vagyok, kis mellekkel (75/B). Nem mondom, hogy nem lenne több önbizalmam nagyobbakkal, de már megbarátkoztam a sajátjaimmal, mert legalább kerekek.

Ha már ennyi jutott, legszívesebben nem is viselnék melltartót, viszont itt van a bökkenő: az én melleim nem úgy mutatnak a pólók, felsők alatt, mint más kismellű lányoké. [link]

Az én mellbimbóim laposak, alapból nem emelkednek ki, ezért számomra ronda látványt nyújtanak...


Vab olyan köztetek, akinek hasonló a problémája? Sok mellműtött nő nem hord melltartót, az implantátumok hatással vannak a mellbimbók állására is?



2019. máj. 15. 23:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg pufi mellbimbóm van és csak akkor megy össze kicsire, hegyesre, ha inger/hideg éri. Olyankor nagyon szép, de alaphelyzetben szörnyű...ez van, nekünk ez jutott :D Amúgy nekem is 75B.
2019. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"pufi mellbimbó" - az a legszebb!

Én imádom, számomra őrült szexi.

Úgy találom, hogy csak fiataloknál van ilyen, 25 felett nem nagyon - sajnos.

2019. máj. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
#12 hát remélem is, hogy azután eltűnik, én utálom..23 vagyok.
2019. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
akkor talán jó hír számodra, ha tudod, vannak olyan férfiak (na jó, legalább 1 van), akik odavannak az ilyen bimbókért! :)
2019. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha annyira zavar, hialuronnal ideiglenesen kijjebb lehet hozni.

Nekem is lapos volt, de az implant kiemelte. Ez azert drasztikusabb, mint a hialuronsavas megoldas.

2019. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem pont a B-sek jönnek be. Az az ideális méret. A lapos mellbimbó is normális szerintem.
2019. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező: mondd, hogy nem te vagy a képen!

És mit fogsz csinálni, ha szülés után netán lógni fog a melled, esetleg a bimbó udvar zavaróan nagy(obb) lesz a (horribile dictu) AA méretű melledhez képest? Fejbe lövöd magad?

Engem nagyon zavart, hogy a fent emlitett dolgok történtek, de a mellek független, önálló lények, akik maguk döntik el, hogy mekkorák, milyen alakúak és hogyan változnak idővel.

2020. máj. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!