Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Füllyukasztás után, ilyen a...

Füllyukasztás után, ilyen a gyulladás?

Figyelt kérdés

Szerdán el mentem kilövetni a fülem, de mivel nekem elég pici a fülcimpa rész ezért lentebb van a fülbevaló.

A fülem nem piros, nem fáj viszont a jobb fülemnél a fülbevaló alatt olyan mintha keményebb lenne és picit fájna ha hpzzá érek. Ez normális??

Igaz hogy egy picit ez a jobb oldali fülbevaló lentebb van mint a bal oldali, de nem tudom hogy ez nomális-e hogy picit kemény és ha hozzá érek akkor fáj.



2019. aug. 16. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mozgatod benne? Naponta többször fertőtleníted?
2019. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen napi 2x meg szoktam benne forgatni és 2x is fertőtlenítem.
2019. aug. 16. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem porcba lett lőve és ugyanilyen kis pukli volt rajta, és csak akkor fájt ha hozzáértem, de egy év után teljesen elmúlt,nem fáj és a duzzanat is elmúlt, ha lövik és nem szúrják akkor mindig több macerával jár, jobban roncsolja a füled, tovább tart a gyógyulási idő.

Mozgassad, fertőtlenítsed és legyél kitartó el fog múlni szerintem, de ha folyik belőle valami, esetleg gennyes váladékos mindenképpen menj orvoshoz.

2019. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Remélhetőleg nem lesz 1 év nálam, de te ügyesen bírtad akkor.

Folyni nem folyott még eddig belőle semmi, csak meg van keményedve pont a fülbevaló alatti részen és csak akkor fáj hogyha hozzá érek.

2019. aug. 16. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a fülcimpa lövése után picit kemény volt a lyuknal, mintha lett volna ott egy göb, de most tavasszal már nem volt ott, és októberben lett csinálva. Szóval egy év sem kellett és eltűnt.
2019. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!