Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért visel magán mostanában...

Miért visel magán mostanában lassan az összes 16-20 év közötti lány műkörmöt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 17. 15:21
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
71%
29# milyen edes naiv fiucska lehetsz... :D
2019. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy hiszem azt, hogy a férfiaknak tetszik! Őszintén lesz*rom, hogy idegeneknek mi tetszik! Van férjem, max Neki akarok tetszeni, másnak nem, neki meg tök mind1, hogy van e a körmömön bármi is!

Ezt a dumát a férfiak találták ki, hogy a nők nekik akarnak tetszeni, azért, hogy növeljék az egojukat. A legtöbb nő nem a férfiak miatt csinosítja ki magát, hanem a többi nő miatt!

2019. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Fodor István Ferenc ***** válasza:
9%
Na, az utolsóval tökéletesen egyetértek!
2019. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 K Laci válasza:
35%

Hali

Hát ez jó kérdés. Szerintem a mai világ zöméje stílus ficama van.

Miért is mondom ezt? Mert nem a szépséget nézik meg, kinek mi áll jól, hanem a dívat követe van, különleges akarók lenni a másiknál megmutatom én is tudom. Már nem is tudja mi a szép és hasznos. Mitől szép valaki és mitől nem. És nem is gondolja végig hasznos e vagy sem.

2019. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Sándor1230 válasza:
15%
Mert műkörömmel a kapa nyelét biztosan nem lehet megfelelően megfogni. Így tehát ez is marad a férfiakra. No meg egy csomó más munka is. 😁
2019. aug. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
100%

Sándor1230 Már egy csomóan írták, de azért én is leírom; Lehet hosszú ronda is egy műköröm, meg szép rövid igényes.


Nekem mondjuk nincs és még nem is volt, de szeretnék mert akárhányszor megpróbálom megnöveszteni egy picit is, letörik, mert gyenge. Ezzel is most csak azt akarom mondani, hogy egy csomó nőnek VAN RÁ REÁLIS OKA, hogy legyen műkörme.


A másik amit szerettem volna mondani, már inkább mindenkinek, hogy senki nem írta oda a mondandójához, hogy "tisztelet a kivételnek", és ez miatt lett is néhány kisebb konfliktus. (Ha jól értelmeztem😂) De persze tisztelet a kivételnek, aki beleírta/odaírta, vagy máshogy fogalmazta.

2019. aug. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!