Nostril piercing csere?

Figyelt kérdés

Csütörtökön lesz egy hete, hogy orr piercinget szúrattam az orromba. A piercing titán, kampós/csavaros véggel.

Mikor vehetem ki? Honnan tudom, hogy már teljesen meggyógyult? Nyilván hülye kérdés, mert általában akkor gyógyult meg, ha már semmi gond nincs vele, de őszintén szólva, semmi bajom nincs. Nem fáj, nem gennyes, nem piros. Mintha már régóta lenne. Viszont képtelenség, hogy ilyen rövid idő alatt meggyógyulna. Ha egy hónap múlva szeretném cserélni, az már jó? Vagy várjak inkább két hónapot vele? Karikára mikor cserélhetem? Picit vastagabb karikára gondoltam, de az ékszerboltban nem volt a mostaninál vastagabb kezdő ékszer. Fél év után már olyannyira tökéletes a lyuk, hogy egy vastagabb ékszert is elvisel? Utánanéztem, tagítható a lyuk.

Még van egy kérdésem. Kapmós végű piercinget hogyan kell cserélni?


A google sajnos nem a barátom, linkek is jöhetnek, minden érdekel🙂


(Azok válasza érdekel, akiknek ezzel tapasztalata van, a többit figyelmen kívül fogom hagyni.)

Előre is köszönöm.



2019. okt. 21. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Csere előtt tisztítsd meg és utána is utókezeld. A teljes gyógyulás kb fél év, a látszólagos gyógyulás 1-2 hónap.

https://www.youtube.com/watch?v=Ahbs70rzttE

2019. okt. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!