Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik a mukormos alap kellekek?

Mik a mukormos alap kellekek?

Figyelt kérdés

Jo lenne ha valaki segitene nincs meg a mukormos szakmam csak magamnak akarom el kezdeni de nem tudom mik pontosan az alap kellekek pl :

Reszelo ecset gomba olo epito zsele fedo lakk v

Valaki segitsen pls



2019. dec. 9. 19:17
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Gondolhassatok h nem kezdek neki csak ugy istenem mit teszitek magatokat kormozeshez meg esz sem kell ne tegyetek mar itt magatokat🤦🏽‍♀️ egyebkent meg erkezet az uv /la mpam 60 wos meg rendeltwm a Cristal oldalon a reszeloket lakkokat gelleket gomba ellenes es stb ;) nem fogok csak ugy neki kezdeni😁
2019. dec. 10. 22:41
 12/23 A kérdező kommentje:
Uv/Led
2019. dec. 10. 22:42
 13/23 anonim ***** válasza:
63%
"A körmözéshez még ész sem kell"...khm.....látom előre a munkáid! De ha szerinted ész sem kell, ajánlom figyelmedbe 6000 Ft-ért a Crystal Nails "tankönyvet". Röviden ott van benne, amit OKJ-n megtanítanak. És nem gáz, hogy kőkemény elmélet van...de ez neked magas. :) Aki így áll neki, hogy ehhez ész sem kell, az már bebukta, mert semmit nem tud, mit kell, hogyan kell és hova kell, mennyi és mennyire kell, írhatnám miről beszélek, de hát szerinted nem kell hozzá ész se. További sok sikertelenséget a műkörmözéshez! És el ne felejts képetcsatolni, ha kész a körmöd!!! Had nézzük a te 0 profizmusod és had nevessünk egy jót! :)
2019. dec. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
😃😃😃😃jaj ne tegyed mar magad en gyermek gondozonak tanultam +eretsegi na az mar valami kis anyam ;)
2019. dec. 11. 09:07
 15/23 anonim ***** válasza:

"Eretsegi", de vesszőket írni luxus, ahogy az érettségi szót is helyesen tanulni. :) De látom, a szövegértéssel is bajok vannak. Te azt írtad, a műkörmözéshez nem kell ész, senki nem azt írza, hogy neied nincs eszed. Nekem érettségim van, közgazdasági diplomám, és akkor mi van? Én se vágok fel, hogy nagyobb a végzettségem, mint a tiéd és még mellette a műkörmös OKJ-m is megvan...pontosan azért nem vágok fel vele, mivel itt nem arról van szó, hogy kinek milyen végzettsége van...

Te a körmösöket nézed le, hogy ehhez nem kell ész. Mi az OKJ-n ott ültünk fél évig és ezt tanultuk és a kőkemény anatómiát!

De ha szerinted nem kell hozzá ész...hát sok sikert, csak aztán a képet a munkádról tényleg csatold és a saját munkádat!!

2019. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Fogok nyugodj meg ;) jo van bele haltal fel evbe ugye😏 nem nem fel vagas caak tudod azert gyerekekel foglalkozni +egeszsegugyet tanulni nem egyszeru nem nehem le senkit nem nezek le csak nem ertem mit kell igy tenni magakoat h jaaj ne csinald megcilyenek mikor egyeltalwn nem csak neki akarok kezdeni random ;)
2019. dec. 11. 12:13
 17/23 anonim ***** válasza:

Lányok engedjétek el a témát, egy igazi Nobel-díjas éretségis(szigorúan helytelenül írva) polihisztorral van dolgunk :D

Egyébként a 0 eszünkkel azért főleg lábápolás téren olyanokat kezelünk sikeresen (idős nyugdíjas vendégek, férfiak) akiknek benőtt körömtől kezdve gombán át körömpótlásig mindenben a rendelkezésre állunk. Úgy, hogy előtte feleslegesen tett már x kört a bőrgyógyászaton ahol nem foglalkoznak vele vagy csak ideig óráig segítenek a problémán. Nem is beszélve olyan esetekről akiket mi irányítunk orvoshoz, mert a körmei alapján látjuk hogy valami nem oké! A stílusodon meg lenne mit csiszolni mert botrányos. Aki így beszél másokkal, szakértelmet igénylő dolgozó emberekkel annak a közelébe nem engedném a gyerekem :) Puszi!

2019. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ti kezdtettek a kotekedest hol ott 1 egyszeru kerdest tettem fel es mar is jott az okoskodas ne lepodjetek meg ha vissza vagok nem kell csodalkozni olvasatok csak vissza kicsikeim ;) Kit erdekel a velemenyed en se mennek ilyen nagykepu flegma emberekhez kormot csinalni szanalmas na csumi👏🏾😘
2019. dec. 11. 23:16
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

ne ide írj, itt csak szapulnak mert nem nekik fizetsz érte :P

inkább nézz be az internet csodás világába. és ha tényleg síkbuta vagy hozzá (ami már a kérdésedből látszik), előtte tájékozoódj. ne restellj olvasni a témában. kis kémia, kis biosz, műveleti sorrend, folyadékok... és akkor még a jéghegy csúcsát se érintettük.

üdv: egy otthon körmöző :P

2019. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%

#19-es! Teljesen logikus dolgot írtál, hisz a körmösök abból élnek, ha vannak vendégeik. 💁‍♀️

Egyébként ha nem esne le, itt nem azért lett "szapulva" a kérdező, mert nem hozzánk jár. Szerencsére teli vagyok vendégekkel és újakat maximum 1-1 alkalmakra tudok fogadni, kora reggel/késő este/lemondott időpontban. 💁‍♀️

Azért "szapultuk", mert valakinek ennyire fogalma nincs alapokról és bele akar vágni. És az ilyen "otthoni profik" közül nem egy köt ki nálunk...még jobb, ha olyan problémát okozott magának a "profi" vendég, amivel még a bőrgyógyászatra is küldhetjük. 😊

2019. dec. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!