Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik a mukormos alap kellekek?

Mik a mukormos alap kellekek?

Figyelt kérdés

Jo lenne ha valaki segitene nincs meg a mukormos szakmam csak magamnak akarom el kezdeni de nem tudom mik pontosan az alap kellekek pl :

Reszelo ecset gomba olo epito zsele fedo lakk v

Valaki segitsen pls



2019. dec. 9. 19:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Szellemi fogyatekosok utana neztem es igen kerdtem segitseget ezert van a gyakori kerdes de nem allok neki rsz nelkul ennyire nincs fel fogasotok 🤦🏽‍♀️ na en itt le zarom nagyon unalmas eletetek van h mindig ide irtok gratulalok
2019. dec. 16. 09:53
 22/23 anonim ***** válasza:
....miért kérdez, aki a választ nem tudja elviselni?....
2019. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Qz a vicc h szinte a kerdesre nem is jott rendeden valasz 🤦🏻‍♀️ egyebkent van gyakorlo ujjam azon szoktwm gyakorolni es ma mar az 1ik ujjamon csinaltam es nem lett rossz 💁🏽‍♀️ennyit erol okoskak😂
2019. dec. 16. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!