Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Te csináltatnál szemhéj...

Te csináltatnál szemhéj (tusvonal) tetoválást?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 07:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%

# 10 Tényleg érdekelne, hogy miért. Én írtam, hogy van anyukámnak több éves, és nekem is van másfél éves. Egyikkel sincs semmi gáz. Én 35 vagyok, anyukám 55. Állatira kíváncsi vagyok, hogy a kopáson kívül milyen szörnyűséges állapotokra számíthatunk. :D


Szeretem, mikor egy anonim oldalon (ahol a kutya nem tudja valójában ki vagy) írnak állítólagos tetoválók, professzorok, orvosok, tudósok stb. okosságokat, de semmivel nem tudják alátámasztani az állításaikat...

2020. jan. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A kopáson kívül semmi, viszont megjegyezném elég sűrű azok száma akiknek hamarabb kikopik mint várnák. Egyik lány ismerősöm pl szemöldököt csináltatott és a gyógyulás után okadék volt az egész. Persze a tetováló hölgy nyugtatta hogy vissza kell menni korrekcióra és faintos lesz, csak... Hát nem! Korrekció után 1 hónappal szintén kijött, a csaj magának húzhatta ki, raadásul már csak annak a vonalában tudta ugye. Van akinek 1-2 évente vissza kell mennie, viszont azzal is legyünk tisztába, oké hogy van lóvé a csináltatasra csak egy idő után heges lesz a bőrfelület valamint jobban vérzik (ezért is dobja ki sok embernek) és már nem úgy fog a tinta sem benne maradni.


Kétszer sem mondom lehet neked és anyukádnak jó a bőre/ olyanhoz mentetek aki más tintát/gépet használ de ez nem mindig van ïgy, sőt elég 50/50% os eredmények jönnek vissza nem csak itt GyK-n hanem a való életben is. És megjegyezném nem a GyK-s tetoválókról beszéltem akik lebeszélnek hanem a valóságban.

2020. jan. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem, szeretem magam naturalban is latni:D
2020. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!