Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ez nagyon kihívó...

Lányok! Ez nagyon kihívó változás lenne?

Figyelt kérdés
Gimibe megyek, és tudjátok hogy van ez, szeretnék én is szép lenni, mint a többi lány. Nagyon k****s változás lenne, ha a szemüveget kontaklencsére cserélném és a szemöldökömet ki festeném? Az általános iskolás barátnőim tuti úgy vennék ezt le hogy k**** vagyok:/ Öltözködés terén nem változtatnék semmit. Szerintetek ennyi bele fér? Én 18/L vagyok, húgomnak írtam ki a kérdést, mivel neki nincs oldala:)

2020. febr. 10. 15:15
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#9 Nem egy suliba megy velük :)

#10 Ő akarja kifesteni, engem kért meg, hogy majd segítsek neki

2020. febr. 10. 16:48
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire kell korlátoltnak lenni ahhoz hogy a kontaktlencsét ribisnek titulálja valaki?

Nem, kicsit sem ribis, el kéne felejteni ezt az ostobaságot hogy ha valaki kicsit is több időt vagy pénzt szán a külsejére mint az abszolút minimum, az k****. K**** az, aki pénzért szexel. Ilyen barátnők mellett meg ellenségre nincs is szüksége az embernek, jó lenne megszabadulni ezektől a lányoktól és normális barátokat keresni a gimiben, akik nem szégyenítik meg ha változtatni akar a külsején.

2020. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
#12 Sajnos a húgom már csak ilyen:( Én is remélem hogy gimiben több normális barátnőt fog találni, és lesz egy kis önbizalma végre
2020. febr. 10. 18:11
 14/23 anonim válasza:
100%

Ennyitől ribis? Aki ribizlizik téged emiatt, küld el szemészetre és egy jó pszichiáterhez, mert bolond.


Amíg nem teszi ki semmijét, a viselkedése nem olyan, nem megy át rajta a fél város, addig nem ribi. Sőt, ha ettől jobba néz ki, márpedig valószínűleg jobban, nem hiába találta ki, tegye csak, legyen önmaga, érezze jól magát a bőrében!


18/l

2020. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
#14 Így van! :)
2020. febr. 10. 19:11
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem r.ibancos. Viszont videken elmebeteg az emberek nagy resze,igy valszeg emiatt is beszolnak. Budapesten gimibe komplett sminkkel jarnak a kislanyok. Szoval rossz helyen elsz es vagy rossz emberekkel baratkoztok.
2020. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
#16🙄 Pestiek vagyunk mi is..csak az én húgoméknál a suliban az osztályában ez nem jellemző. Gimiben ez nyilván másként lesz. És ő amiatt aggódik, hogy a barátnői el ítélik emiatt.
2020. febr. 10. 20:24
 18/23 A kérdező kommentje:
#16 Az lehetséges hogy rossz emberekkel barátkozik :D
2020. febr. 10. 20:25
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

A kqrvás megjelenés messze nem egy természetes szemöldökfestésnél és kontaktlencsénél kezdődik. 😅

Ma szerintem már a 14-15 évesek legnagyobb százalékánál bevett dolog mindkettő. Testnevelés órán a szemüveg gyakran balesetveszélyes - Ha nem is kémiai festéket használnak, de előszeretettel rajzolgatják maguknak ceruzával vagy porral... kisebb-nagyobb sikerrel, - a természetesen jóval cinkesebb az ő még kezdetleges technikájukkal, mint egy szépen, igényesen elkészített tartós.

Az ember élete során rengeteget változik. Pont. És aki ezt nem hajlandó megérteni, az rettentő primitív. Ha emiatt megjegyzéseket tesznek rá, talán jobb is, ha ezek a szűklátókörű kis affekták kikerülnek a képből. - Legalább is nekem biztos nem lenne szükségem egy olyan barát társaságára, aki csak a külső megjelenésem alapján hajlandó megítélni, a személyiségem alapszintű feltérképezése megértése pedig már luxus.

Attól, hogy egyik napról a másikra átáll a kontaktlencsére, vagy majd egy idő múlva a felnőttesebb ruhadarabokra, még nem lesz rosszabb ember.

2020. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
#19 Teljesen egyetértek veled:)
2020. febr. 10. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!